Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, ha a Maybe...

Mit jelent az, ha a Maybe Baby nevű minimikroszkópom már 15 napja páfrányosat mutat?

Figyelt kérdés
Hónap elején (5-én) mensi vége utáni napon használtam a minimikroszkópomat, ami páfrányosat mutatott (még két napig) - gyorsan akcióztunk is apával.Aztán öt napig csak buborékok, majd 12-e óta minden nap! újból páfrányos. 32 napos ciklusaim vannak, elvileg két nap múlva kéne megjönnie. Gyakra(bba)n járok pisilni, három napja görcsölget a pocakom.Lehetek-e terhes?
2007. szept. 27. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is szokott a mikroszkópom a mensim előtti és utáni napokban ( igaz ez nem érvényes minden hónapra, csak néha ) páfrányosat mutatni. Szerintem ezeken a napokon ez a páfrányos mintázat kamu. Logikusan gondolkodva, akkor (szerintem) ne lehet peteérés. A dokimat kérdeztem, és ő is azt mondta, a tüszőrepedés általában a ciklus középidejében történik.Ha valaki többet tud erről írja meg, engem is érdekelne.

Gondolom 12-e körül is voltatok együtt a pároddal, amikor újra páfrányokat mutatott a teszt. Bármi lehetséges, ha szerencsétek volt, akkor terhes lehetsz. Remélem segítettem!

2007. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves kérdező!A választ sajna én sem tudom,de most pont abban a cipőben járok,mint te régen!Légyszi,ha látod a kérdésemet,írj nekem vagy ide,vagy a friss kérdések között a Maybe Babysre,mert én sem tudom,hogy mit jelent a hosszú páfrányozás,és nagyon érdekelne.Köszönöm!!!
2008. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A hosszú páfrányozás, ha nincs pco-szindróma, akkor jelzi a megtermékenyülést és a beágyazódást, amelyek alatt szintén magasabb a szervezet sótartalma, ami páfrányként kristályosodik ki. Nekem múlt pénteken volt peteérés, vasárnap már teljesen pontozott szerkezet kristályosodott ki, hétfőn reggel felugrott a reggeli hőm magasra, és azóta minden nap páfrányos vegyes szerkezetet mutat a mikroszkópom. Remény, hogy van pocaklakó! Ezt jelentheti, csak nem kell teljes készpénznek venni.
2008. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!