Olyankor mi van ha?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Nos... 18. Napon voltunk egyutt 19.en volt ovum, es Kedden (28 nap) kellett volna meg jonnie, de azota se semmi es jele sincs. Terhessegi teszt kedden negativ volt. Ma kivancsisagbol csinaltam egy ovu tesztet nagyon halvanyan latszik a controll csik de a teszt csikot viszont mintha filccel rajzoltam volna ra...


Semmi terhestunetem nincs...se hasszurkalas Se mellfajdalom, se hanyinger (na jo az van, de mint kiderult rossz a szemem es attol is lehet...) csak iszonyat almossag jon ram...


2013. aug. 19. 18:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A hom 36,7 es 37,0 fok kozott ugral...
2013. aug. 19. 18:07
 2/14 anonim ***** válasza:
csinálj terhességi tesztet
2013. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csinálj terhességi tesztet.Itt senki nem jós :)
2013. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Haaat... Csak xepil teszt volt a tescoban... Az ketto csikos... Ill. Van egy halvany masodik csikom... De van benne meg egy teszt... Azt reggel probalom meg... Ha az is pozitiv se fogom meg teljesen elhinni...
2013. aug. 19. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Koszi :)

De en meg mindig nem merem elhinni... :)

Majd ma hivom a dokim, hogy a heten mindenkepp lessen ram vagy talan rank...

2013. aug. 21. 07:33
 7/14 A kérdező kommentje:
azt hiszem elhihetem mert a második is pozitív lett :) Holnap megyek a dokimhoz :)
2013. aug. 21. 14:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? :)
2013. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hogy van egy 2 milis valakim (vagy netalán valamim...) tesztelnem kell minden reggel ha csík gyengül gáz van, ha marad vagy erősödik jók vagyunk...

És úgy néz ki jók vagyunk :D (kopp-kopp) eddig minden tesztem ugyanolyan erősségű...

Hétfőn ha gondolom kontroll (nem gondolom mert csak idegeskednék, hogyha az sztk-s gépen nem látunk semmit) úgyhogy majd magánba megyek 3.án :)

Szorítok magunkért :)

2013. aug. 24. 10:09
 10/14 anonim ***** válasza:

Szorítok hogy minden rendben legyen!

Majd megírod mi volt?

2013. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!