Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jónás naptár kinek segített...

A jónás naptár kinek segített igazán? Ez most fura. Többi lennt!

Figyelt kérdés
Én legelöszőr márciusba probáltam ki,akkor a hónap elején jelzett napokat az 1ütt létre,együtt is voltunk és valóban babás lettem,else akartam hinni,de sajnos a 8.héten elhagyott a kisbabám:(..most újra probálkozunk de eddig sajna reménytelenül,ma ujra kiprobáltam a naptárat,és érdekes módon 25-28ig mutatja az együttléteket,de nekem 30.tól-4ig szokott megjönni a havim,most akkor ennek nemkéne hogy higyjek?Mindenesetre akkor is szeretkezünk egy jót remélve..:)
2013. aug. 21. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor is azon kívül is legyetek együtt :) abból baj nem lehet.
2013. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem segített semmit.Hidd el hülyeség ilyen naptárakat nézegetni akkor csináljátok amikor jól esik ,persze azért a peteérést figyelheted.
2013. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi első hónapban babásak lettünk vele a sógornőmmel,pedig ő már 2 éve várt a csodára! Neki is menszi előtti napokat írt,és tényleg kisebb a babája minden uh.on 1hét 4 nappal :D Nekem mondjuk középidőt irt :) Sok sikert!


13 hkm

2013. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háth nekem 1cer már sikerült:) azért ujra megprobáluj mensi fele..aztán majd csak lessz valami..persze akkoris együtt vagyunk mikor aksrjuk:) tegnap se birtunk 1szabadnapot várni mert 19.én is együtt voltunk..ugyhogy ez ilyen..probálkozás várogatás..
2013. aug. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!