Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok véleményt? Mire...

Mondanátok véleményt? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Párommal a menszim előtt 2héttel és 1 héttel is együtt voltunk. Meg is jött akkor amikor kellett. Viszont miután elmúlt az alhasam szúrkál, feszül és a derekam is pont úgy "húz" mint amikor meg akar jönni. Sokszor megszédülök. Rengeteget járok pisilni is. Utána számoltam és menszi napján történhetett az esetleges beágyazódás. Tudom teszt, orvos stb.... Csak arra lennék kíváncsi járt e így valaki?
2009. okt. 29. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menszi napján nincs beágyazódás.
2009. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi első vagyok, entert nyomtam. Szóval nem lehet hogy felfáztál, és ezért van a sűrű pisilés , meg az alhasnál a szúrka, nekem ezek voltak a tüneteim kismedence gyulladásnál, ami nem feltétlenül jár fájdalmas pisiléssel.
2009. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes kérés,erre én is kíváncsi lennék.Bocsi,válaszolni nem tudok,szerintem doki,de visszanézek,hogy mit írtak neked,sok sikert!
2009. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Menstruáció alatt valóban nem lehet beágyazódás, viszont lehet menzesz-szerű vérzés terhesség dacára is, amiről te gondolhatod, hogy a "szokásos" vérzésed volt. Egy tesztet mindenképp megér a dolog, akár akartok gyereket már, akár nem, akár pozitív, akár negatív eredményt kapsz.
2009. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Pontatlan voltam és javítanám magamat. A menszim utolsó napjára jöttek ki a számítások. De mindenképp megírom, hogy mi lett az eredmény. Remélem, mielőbb kapok időpontot az orvosomhoz.
2009. okt. 30. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne idegem a dokira várni.Miért nem veszel egy tesztet??
2009. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
El vagyok keseredve! Vettem tesztet tegnap este és azonnal meg is csináltam....negatív lett. A másik rossz, hogy két napja nagyon gyengén vérzem. 5-6 csepp naponta. Muszáj lesz az időpontot kivárnom. Hát akkor most sem sikerült ezek szerint...:-(((
2009. nov. 4. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!