Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom eldönteni, mit...

Nem tudom eldönteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval az lenne hogy kell kérnem időpontot átjárhatóságira, de nincs havim. Van még itthon norcolutom ami meghozza, múlthónapban kaptam hogy meg tudják csinálni a vizsgálatokat, viszont megint nem jött meg, mint mindig, Szerintetek szedjem be a norcolutot, úgy mint ahogy előzőleg adták vagy ne?
2009. okt. 29. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne segíts most rá mesterségesen semmire! Lássa az orvos hogy amúgy mi a helyzet oda bent elzáródás stb... Én így gondolom! :)

2009. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grófházy ***** válasza:

ne szedd be a Norcolutot.

A HSG általában a mensi utáni 6-10 napon csinálják,de ha nem jön meg,akkor bármikor elvégezhető.

Már nem tudom hol olvastam.

Kérj időpontot

N

2009. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nem szedem be, kérek egy időpontot. Ott mégis csak jobban tudják hogy beszedjem vagy ne! Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 30. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!