Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az ha v. kinek e mensie már 12 éve össze-vissza jön meg?

Figyelt kérdés
Volt már hogy mikor elmúlt rá 12 napra de volt olyan is mikor 46 nap múlva jött meg-
2009. okt. 29. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne normális! Nem ártana megnézetni a hormonjaidat.
2009. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál fogamzásgátlót irt 2 fajtát is de abba kellet hagynom mert nagyon meghiztam-{+30kilo}
2009. okt. 29. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló semmit nem old meg, csak elfedi a problémát azzal, hogy mesterséges, normálisnak tűnő ciklust tart fenn. Jó nagy marha a te dokid is, hogy felírta ahelyett, hogy utánajárt volna, mi a baj! :( Én ugyanebben a cipőben járok, nekem is fogamzásgátlóval "állitották be" 17 éves koromban, most meg huszonévesen szenvedhetek, hogy nem menstruálok rendesen még mindig.
2009. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aki 17:21kor válaszolt üzenem, hogy 11 éves voltam mikor megjött gyógyszert meg 17 évesen szedtem 6 hónapig. Voltam BP vizsgálaton nézték mellékvese hormon szint és jó.
2009. okt. 29. 17:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Minkét válaszoló én voltam. :) A mellékvesekéreg hormon, az csak egy hormon. Rengeteg féle van. Amit nekem néztek: TSH, LH, prolaktin, follikulus stimuláló hormonösztradiol, progeszteron, tesztoszteron, sexuál hormonbinding globulin,inzulin. Csak ezek összessége és egymáshoz való viszonya mond valamit a hormonrendszeredről, egyetlen hormon az nem sokat. Ja és most kapszkodj meg, minden értékem normál tartományba esik, mégsincs peteérésem egy darab se. A menstruációs ciklusom teljesen passziválta magát. A lényeg, hogy az összes hormon együttes működését kell nézni.

2009. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy emiatt nem esek teherbe 3éve
2009. okt. 29. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát de figyu, ha már három éve próbálkoztok, réges-rég ki kellett volna vizsgáltatnod magad... Az össze vissza mensi mellett tuti, hogy a peteérésed sincs rendben. Azt mondják, hogy 21 nap alatti és 35 nap fölötti ciklusnál valószínű, hogy nincs peteérés. De ne ess kétségbe, gyógyszerrel tudnak csinálni peteérést, tüszőrepedést, mindent, ami kell a babához! :)
2009. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy nekem a jelentős túlsúly (30+)miatt nincs rendben a ciklusom.
2009. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Voltam 2év próbálkozás után : vérvétel hormonszint jó, ultrahang peteérés van . Vagy már az a lehetőség van ,hogy nagyon görcsösen szeretnénk
2009. okt. 29. 18:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Párodat is megnézték, ugye? 40%-bn a nőnél van probléma, 40%-ban a férfinál, 20%-ban mindkettőnél. Tehát az, hogy nálad minden ok, még nem jelent garanciát semmire!
2009. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!