Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pregimax terhességi tesztről...

Pregimax terhességi tesztről (25-ös) mi a véleményetek? A nem várt után hány nappal mutathat valós eredményt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is azzal teszteltem még szombaton és negatív lett. De azóta sem jött meg. Csináltam egy másik tesztet még kedden, de az is negatív lett. Úgy hogy szerintem jó az a teszt. (de még mindig nem jött meg :((((()
2009. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan vagyok. 27-ére nemvártam, s 26-án csináltam egy 10-es teszttel negatív lett. Ma Pregimax szintén negatív,de eddig még nem jött meg. Most nem tudom, hogy mikor is kéne tesztet csinálnom, vagy mikorra ne várjam.
2009. okt. 29. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a nemvárt után 3 nappal lett halvány pozitív.
2009. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem végül megjött, úgy hogy jó volt a teszt. Első voltam. Szerintem azért késett nekem, mert beteg lettem. Veled mi a helyzet?
2009. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg jó volt a teszt, nekem is megjött, csak 2 napot késett:-(
2009. nov. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!