Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenki pasija ilyen? Bővebben.

Mindenki pasija ilyen? Bővebben.

Figyelt kérdés

Régóta nem esek teherbe én voltam vizsgálaton nálam minden rendben de őt nem bírom rábeszélni, hogy mennyen el. Azt

is mondták már az a baj hogy molett vagyok. Vagy görcsösen akarjuk.?


2009. okt. 29. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bírod rábeszélni, akkor nem is igazán akar gyereket. Szerencsére nem minden pasi ilyen, de sokan érzik úgy, hogy nem szívesen szembesülnének azzal, hogy netán impotensek. Nem fogják fel, hogy lehet, hogy olyan bajuk van, amit egyszerűen kezelni lehetne és akkor minden megoldódna. Hiúsági kérdést csinálnak belőle, sajnos.

(Ma már ez megállapítható, bezzeg régen mindig a nőkre fogták, hogy meddők, ha nem lett gyerek és ezért sokszor meg is hurcolták őket.)

2009. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legelőször azt mondta megy , de mikor elmondtam hoyg hogyan zajlik megántoodot
2009. okt. 29. 18:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó szó: MEGTÁNTORODOTT
2009. okt. 29. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az Én párom ki nem állhatja az orvosokat és a rendelőket. Mindig csak akkor megy orvoshoz, amikor már nagyon muszáj. 3 éve próbálkozunk a babával és ez idő alatt kétszer is volt andrológusnál első szóra úgy, hogy már az első vizsgálaton megállapították, hogy minden rendben van vele. Másodjára azért kellett mennie, mert az új orvosom kérte a vizsgálat megismétlését, mert eltelt majdnem egy év. Én is azt gondolom, amit az első válaszoló. Ha a párod igazán vágyik a kisbabára, akkor nincs olyan vizsgálat, amire nem menne el. A görcsös akarás lehet probléma, de attól még nem árt megbizonyosodni arról, hogy mindketten rendben vagytok. Sok sikert! Remélem meggondolja a párod és elmegy a vizsgálatra :)

2009. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahoz az orvoshoz a párod milyen úton jutott el. Gondolok háziorvos vagy a te orvosod kültde el a vizsgálatra
2009. okt. 29. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét alkalommal az Én orvosom küldte. Én először magán orvoshoz jártam így az első vizsgálata is egy magán andrológusnál volt. Aztán orvost váltottam, most a Sote I-re járok és ez az orvosom beutalta az urológiára, ahol már nem kellett semmit fizetni.

Ha bármilyen kérdésed lenne még a vizsgálattal kapcsolatban szívesen válaszolok :)

2009. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én kiváncsi lennék milyen a vizsgálat maga! Köszi

2009. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Menni idő telt el míg az eredmény meglett? A beültetésről tudsz e valamit??
2009. okt. 29. 19:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok az utolsó válaszolónak és neked is egyben válaszolni. :)

A vizsgálat:

A vizsgálat előtt 5 napig nem lehet házas életet élni. Az orvoshoz steril tégelyben kell vinni a spermát, ami nem lehet másfél óránál régebbi.


- A magánorvosnál mindketten megnézhettük mikroszkóp alatt a spermaképet. Ezt követően kb. 40 percen át kérdéseket tett fel az orvos mindkettőnknek, majd megvizsgálta a párom és azonnal megkaptuk az eredményt (spermaszám, aktivitás, folyósodás, stb). Kivéve a tenyésztést, mert annak az eredménye egy héttel később készült el. Nagyon gyorsan megvan szép körülmények között, az ára 30.000 Ft


- A kórházi orvosnál beadtuk a mintát és egy hét múlva lehetett menni a fizikai vizsgálatra addigra már az orvosnál volt az eredmény. Megvizsgálta a péniszt és a végbelet is. Ezután Én is bemehettem kérdéseket tett fel, majd kézbe kaptuk a leletet. Nagyon sokat kell várni, nagyon rossz megrázó körülmények között, de ingyen van TB alapon.


A beültetésről:

Csak néhány dolgot tudok, mire vagy konkrétan kíváncsi?

2009. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogy előtte kell e v.milyen gyógyszert szedni? Hol csinálnak ilyet? És a TB támogatja-e?

Köszönöm az eddigi válaszaidat.

2009. okt. 29. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!