Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hömérőzéssel kapcsolatban...

A hömérőzéssel kapcsolatban lenne egy két kérdésem. Lehet hogy megtréfál a hőm?

Figyelt kérdés

SZóval az a gondom , hogy azt olvastam hogy a reggeli minimum hőt kell feljegyezni, ez az ébredési hő, még ágyban fekve. Lehet hogy valamit nem értek, vagy tévessen vezet félre a görbém hogy minden rendben?

NEkem a reggeli 36,9-es hőm délutánra nem lesz magasabb , sőt 36.6 ra -visszaesik. a másnap reggeli megint 36.9. most mi van?


2009. okt. 29. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában a legtöbb embernek visszaesik a hőmérséklete délutánra. (én az ellenkezője vagyok, nekem akkora megy fel reggel meg 35,9 szokott lenni..) Úgy hogy tökéletes a hőd!
2009. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha ez forditva van? Nekem reggel álltalában 3-4 tizeddel alacsonyabb mint este.
2009. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi gondod nincs! Nem tréfál meg, mert ez így természetes! Délután minek méred? Csak kíváncsiság?

2009. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert nagyon forró volt az arcom , és mégis fáztam
2009. okt. 30. 16:24
 5/6 A kérdező kommentje:
azt éreztem tegnap, hogy nagyon melegem van aztán meg fáztam , akkor is megmértem a hőmet , és a reggeli36.9 helyett 36.8-volt, ettől nem lehet fázni.Kb most volt a beágyazódás anank lehet ilyen tünete?
2009. okt. 30. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Mióta méred?
2015. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!