Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki úgy esik teherbe...

Ha valaki úgy esik teherbe hogy még nem dolgozott kapni fog GYES-t vagy GYED-et? Vagy valami pénzt a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyest igen (kb 28500), a gyedhez kell munkaviszony.
2009. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:):)Nekem azt mondták hogy semmiféle juttatást nem kapok,csak ha volt 2 év munkaviszonyom.
2009. okt. 29. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyes és a csp nem túl sok. Anyasági támogatás is jár a szülést követően, ha 4* voltál dokinál.
2009. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az anyasági támogatás az kb mennyi????Bocsánat hogy így rákérdek de nem nagyon vagyok ezekkel a dolgokkal tisztában!!!Köszönöm a válaszokat!!!
2009. okt. 29. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt találsz hasznos infót!

2009. okt. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt semmilyen pénzt nem fogsz kapni.Ha megszületik a baba akkor kapsz egyszeri anyasági támogatást 64000körül van, minden hónapban gyest 28000körül és családipotlékot ami 12200.
2009. okt. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy jogosult munkanélküli járadékra valamilyen jogcímen?Mert akkor legalább a terhesség alatt kaphatnál valamennyi pénzt.Nem tudom,hogy merre laksz de nálunk(és sok helyen)ad az önkormányzat szülés után egy egyszeri juttatást.Ez nálunk tavaly kb 83000ft volt.Ezt érdemes lenne megkérdezned!
2009. okt. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kapok semmiféle járadékot,mivel munkanélküli segélyt nem adnak,és pályakezdőit sem.Mivel most regisztráltattam magamat a munkaügyibe nemrég,ott mondták hogy nem kaphatok semmit.Köszönöm a válaszokat!!!!
2009. okt. 30. 19:32
 9/9 anonim válasza:

Ne idegeskedj ezen!Ha teherbe esel akkor a barátod úgyis kitalál valamit!Biztos nem lesz gond.Minden juttatást ki kell használni amit az állam/önkormányzat ad stb....és igen utána kell érdeklődni mindennek!

De ha szeretitek egymást akkor úgyis minden akadályon túl lesztek és minden megoldódik...

És ha így alakul és terhes leszel akkor ne te idegeskedj a pénzen,az legyen a párod dolga:)te koncentrálj a babára

és légy boldog!

33/F Komlóról

2009. nov. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!