Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegit beszedése után...

Clostylbegit beszedése után kb mikor kell együtt lenni? Sajnos a férjem nem annyira aktív szexuálisan és kétnaponta nem jön össze. Baj, ha este szedtem a gyógyszert (napi 1, 5 napig)? Mellette bromozok is.

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 08:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sajnos havi 1 az átlag, most küzdünk, hogy sikerüljön kétnaponta, de vagy nem jut el, vagy elfárad :(
2009. okt. 30. 09:02
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem "erőltetem" a dolgot, dehát ha babát akarunk, akkor AZ is kell hozzá.
2009. okt. 30. 09:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, hát így már más! :) Szerintem a ciklus 8-9. napjától 21-22. napig 2 naponta! Azt hiszem ez az az időszak amiben a peteérés lehet. A hődet nem szoktad mérni?
2009. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia ha nem tudtok sűrűbben együtt lenni akkor használj ovu tesztet de ha az azt mutatja hogy kéne akciózni akkor tessék belehuzni...sok sikert!
2009. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 8. napon...na akkor este:)


Hát a hőm nekem ingadozó

2009. okt. 30. 10:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Mellette még használok mikroszkópot is és van egy kb 100-as pakk ovu tesztem, de az előző clostis kezelésnél semmit nem mutatott egész hónapban
2009. okt. 30. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én párom is hulla hétközben, így az első 2 clostis hónapban azért nem jött össze, mert nagy nehezen heti 1-szer együtt voltunk...

A 3. hónapban kipróbáltuk az ovutesztet, csak a pozitív napon voltunk együtt, és sikerült is a baba.

Nem tudom, neked miért nem mutatott semmit a teszt, próbáld meg tovább csinálni, mert nálatok is kb az az egyetlen esély, hogy tökéletesen időzítetek.

Este csináltad az ovutesztet? Mindig ugyanakkor?

10 hetes kismama

2009. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a lehető legbiztosabbra szeretnél menni, akkor menj el az orvosodhoz és kérd, hogy figyeljétek a ciklusodat uh-on. Így pontosan tudhatod, mikor reped meg a tüsző, mikor a legnagyobb az esély a megtermékenyülésre, mikor kellene együtt lennetek!

Sok sikert!

2009. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha pontosak a ciklusaid, ki tudod számolni, hogy mikor lesz (lenne) a következő menstruációd 1. napja. Ebből a napból, ha visszaszámolsz 14 napot, akkor van a tüszőrepedésed időpontja.
2009. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a ciklusom sajnos mindig változik...42 napról lementem 30-ra, a prolaktinom pedig a bromotól "túl jól" beállt, ahogy a doki mondta. A lényeg, hogy lehet próbálkozni..már csak azt nem érti a doki, hogy a prolaktin miért volt magas. Eddig PCO-gyanú volt,most próbálunk egy korai MRI időpontot szerezni, de februárnál korábban esélytelen
2009. okt. 30. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!