Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a fogantatás...

Lehetséges hogy a fogantatás pillanatától kezdve érezi az anyuka, hogy várandós?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van aki megérzi. Miért te érzel valamit?
2009. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én például éreztem. December 11-én estem teherbe(2008), szilveszterkor már nem is pezsgőztem. Párom kérdezte is, hogy miért.Én meg közöltem vele, hogy babát várok. Hát nem igazán hitte el. :) Aztán két hét múlva nagyon örült. Pozi teszt.
2009. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsore semmit nem ereztem csak mar akkor tudtam meg amikor nem jott meg.A masodiknal viszont meg a beagyazodast is ereztem mert pont azokon a napokon amikor kiszamoltam hogy most kell hogy legyen a beagyazodas akkor elegge fajt a mehem ami elotte sohasem meg mikor megjott akor sem.

Ezen az oldalon eleg sokszor irtak mar hogy megereztek a babat meg hat azt is hogy nem ereztek semmit ugyhogy ez mindenkinel teljessen kulombozo meg egy ugyanaz a szemelynel sem feltetlenul egyforma ket babavaras mint nalam sem.

18 heteske

2009. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én kb 3.nap után éreztem azt,hogy elönti a testem a meleg,aztán hirtelen a hideg rázott!(nem voltam beteg)Ilyet előtte még soha nem tapasztaltam,tudtam...!:)

12 hetes

2009. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lassan két éve próbálkozunk sikertelenül. Most valahogy ez a hónap más. Férjem is és én is az utolsó együttlétünkkor úgy éreztük, most sikerült. Azóta valami furcsát érzek a hasamban, nem tudom megmondani mi lehet ez, nem fáj, nem is kellemetlen, csak olyan más mint szokott lenni. Nem hőmérőzök, nem néztem a pém sem, ovutesztet sem csináltam ebben a hónapban, mert a sok csalódás után úgy döntöttem, nem érdekel a dolog. Ha akar majd jön a baba. Már nem idegesítettem magam rajta, mondjuk úgy feladtam. Lehet, hogy karácsonyra a legfantasztikusabb ajándékot adhatjuk egymásnak és a családnak?!
2009. okt. 30. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia én megéreztem tudtam ebből baba lesz és 2 hétre rá plusszat teszteltem...És bent a melohelyen épp rendeztük át az irodát és én mondtam hogy most nincs kedvem fáj a fejem nem csináltam nem emelgettem a számitógépet stb,,,Tudtam hogy nem szabad csak nem mondtam a kolléganőimnek miért nem csinálom ez együttlétünk utánn kb 5 nappal volt.tehát meg lehet érezni és drukkolok nektek hogy szép karácsonyotok legyen és a továbbiakban szép életetek!Üdv 24 heteske.
2009. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. okt. 30. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:

szia!

Én is csak utolag tudom mi méert volt!

A második babámnaál pedig minden terv szerint alakult!

Nagyon szurkolok!!!! :)

2009. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia,


ez a nagy kérdés nekem is. Pár napja érzem, hogy fáj a hasam, mintha meg akarna jönni - így sosem szokott, ennyi ideig. De a teszt még korai, így izgulhatok én is :)

De remélem az..

2009. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha megírnád hogy sikerült-e majd :)

Sokszor találok régi kérdést és olyan rossz ha nem írják meg, hogy összejött-e vagy sem. Pedig én vissza szoktam nézni azokat a kérdéseket amelyekre már válaszoltam.

Szóval írd meg majd a jó hírt mindenképpen! ;-)

2009. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!