Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első pozítiv tesz szokot...

Az első pozítiv tesz szokot tévedni? 6 napja késik, alhasi szurka van, de még csak ma reggel csináltam egy pozítiv tesztett. Lehet, hogy téved, vagy rossz volt a tesz?

Figyelt kérdés
HCG tesztet használtam.
2008. júl. 1. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 6 napja késik, akkor annak az eredménynek már biztosnak kell lennie. Ilyenkor az a jó megoldás, hogy csinálsz másikat is. Az majd megnyugtat.
2008. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teved a teszt, raadasul szurkal a hasad is. En Gratulalok!
2008. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hívta a dokim, és ő is azt mondta, hogy felesleges csinálnom, mert ha megyek jövőhéten és a teszt pozítiv akkor ő már látni fogja. Csak anyumnak is elmondtam, és ő peddig belémültette a parát, hogy ez még nem biztos, és , hogy ne éljem bele magam.
2008. júl. 1. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan örülhetsz. Gratula!
2008. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez bizony babynek néz ki!
2008. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
anyudra ne halgass! ez baba lesz.
2008. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hallgass a dokidra, ritkán tévednek a tesztek manapság, mármint a pozitív tesztek. Anyud egyébként örülne az unokának? tudom, mire gondol, amikor ezt mondja, de szerintem kár parázni emiatt, ritka eset az ilyesmi. Ha vigyázol magadra, nem hinném, hogy probléma lehet. Menj el jővő héten a dokihoz! És ha megnyugtat vegyél egy másmilyen tesztet, csináld meg, a csíkok majd megnyugtatnak! Gratulálok!!!!
2008. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Anyum nagyon örülne, csak még friss a dolog, nekem meg az első babám lenne 31 évesen, tehát már úgy érezték, hogy épp itt az ideje. A férjem is csak pislog nagy szemekkel, mert nem tervezett baba, ettől függetlenül félelemmel, de szülők leszünk:):)
2008. júl. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!