Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbolondult a ciklusom?...

Megbolondult a ciklusom? Lehetett ilyen későn peteérés? Szeretnénk babát, de a ciklusom szórakozik velem azt érzem.

Figyelt kérdés
28-29 napos ciklusaim szoktak lenni. Augusztus 7én volt a mensturáció első napja, a ciklus közepe felé amikor máskor a pé szokott lenni (12-14 ciklusnapon), akkor nem volt a szokásos nyúlós nyák, hanem csak sokkal nedvesebb voltam, de alig volt nyúlós. Viszont hétvégén és még tegnap is nagyon nyúlós nyákom volt, ez ha jól számolom akkor a ciklus 25 napja körül kezdődőtt. Ilyen későn lehetett a peteérés? Az mitől lehet? Lassan mensruálnom kellene... Ilyen még nem volt nálam.
2013. szept. 3. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet peteérés bármikor a ciklus alatt.Nekem mensi elmúlta utáni napokban volt közvetlenül,ezért sem lehet tudni előre,hogy ki mikor termékeny.Örülj neki,hogy volt peteérésed,az pedig csak külön jó,hogy ismered magad annyira,hogy észreveszed a jeleit.Ha babát szeretnétek ajánlom még az ovulációs tesztet,az is segít kimutatni a peteérést és készülj fel,hogy nem csak félidőben lesz pozitív.
2013. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én 3 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Azóta nem védekezünk semmivel. Amikor termékenynek gondolom magam, akkor előtte-alatta-utána kb 10 napig nem élvez belém a párom. Ezért volt furcsa, hogy most mi van a ciklusommal.


Babát csak két hónapja szeretnénk, tehát még nem gondolkodtam ovu tesztben. Meg nem is nagyon értem a használatát.

2013. szept. 3. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megtudod oldani hőmérővel is nézheted mikor van peteérésed, rengeteg cikk van róla a neten. Az első babám előtt csináltam, bejött. de akkor még tudtam azonos időben mérni, most gyerek mellett ez nem jön össze,

viszont most a menstruáció előtt 3 nappal lettem terhes, szóval bármikor lehet peteérés.

2013. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt nem bonyolult.Pontosan ugyanolyan,mint a terhességi teszt.Le kell pisilni és kész.Ha két nagyon erős csíkot látsz,akkor pozitív és lehet akciózni.Nekem hasznos volt,soha nem gondoltam volna,hogy mensi után közvetlenül próbálkozzunk,hiszen mindenki félidőben gondolkodik.
2013. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
PG53 mikroszkópról mi a véleményetek? Barátnőm odaadta az övét, hogy próbáljam ki.
2013. szept. 4. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!