Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik, pozítiv tesztem...

7 napja késik, pozítiv tesztem lett tegnap, de folyásom már az elmaradt menzesz előtti napoktól kezdve van, sárga szagtalan. Ez bajt jelent, vagy természetes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 16:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekem is volt,gombás fertőzésre utalhat ha viszket és csíp. 13. hét után használhatsz csak kúpot vagy canestent, mert baja lehet a babának! Addig csak irrigálni lehet. Doki megmondja. Uh csak 5-6 hetes terhességtől mutatja ki a pocaklakót. Amúgy meg a terhességet általában végig követi a folyás és egyre több lesz. Sárgás fehéres. A tisztasági valószínűleg végig utitársad lesz!

2008. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!