Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek először?...

Mikor teszteljek először? Ebben a hónapban 3szor voltunk a párommal, mikor az ovulációs kalk. írta! általában pontos a havim! 1 héttel aktus után, érzékeny mell, alhasi görcsök, puffadás, székrekedés (néha), fej, hát fájás! E hónap 19. re nem várom!

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és sokszor kell pisilnem is!
2013. szept. 14. 01:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor 21.én..az már a tuti...a korai teszteléssel, csak stresszelsz ha negativ...és akkoris ha csak épphogy hunyoritva látod......

És csak egy tanács ne görcsölj rá ennyire......spontán is szexeljetek ne csak akk mikkr "kötelező"....

2013. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 21-én tesztelnék,mert előfordul,hogy késik a mensi! 19-én kell megjönnie? Akkor ha 20-án sem jön meg,akkor 21-én reggeli első pisiből tesztelj! ;)

Sok sikert!

2013. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok! akkor türelmesen várok 21.ig!aztán majd meglátjuk! :)
2013. szept. 14. 19:20
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintetek ez mi lehet? ezen a héten 19.-re nem várom,de tegnap este volt egy pár csepp vérzésem és ennyi,ma reggelre semmi!azt hittem meg fog jönni de semmi!nincs görcsöm,a mellem még mindig érzékeny,de nem nagyon!
2013. szept. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!