Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cukorbeteg vagyok, és pajzsmir...

Cukorbeteg vagyok, és pajzsmirigy alulműködésem van. Ismeri valaki ezt a klinikát ahol a cukros kismamákkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Kedves Olvasók! 20 éve kezelt diabéteszem van, e mellett a pajzsmirigyem is alul működik! A kedvesemmel kisbabát tervezünk, és hallottuk hogy van egy klinika Budapesten akik a cukros kismamákkal foglalkoznak. Tudja esetleg valaki hol találom? A másik kérdésem pedig hogy nemrégen hagytam abba a fogamzásgátlót. Az orvosom azt mondta várjak 3 hónapot a teherbe eséssel, ezer internetes oldal pedig azt mondja hogy azonnal lehet próbálkozni. Véleményeket szeretnék ezzel kapcsolatban! Köszönettel:Nóra

#cukorbetegség #és terhesség
2013. szept. 14. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, milyen klinikára gondolsz, de én IR-rel a MensMentis-be járok (pajzsmirigy problémám is van) és most vagyok 30 hetes. Szerintem kivizsgálás és hormonbeállítás nélkül ne próbálkozzatok, kezeletlen betegségek esetén magas a vetélési arány (én sem hittem, el is veszítettem egy babát, ezért mondom). Alapos kivizsgálást javaslok itt, MensMentis Egészségcentrum

www.mensmentis.hu

2013. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A diabetológián nem tudják neked megmondani hová kell menned? Nekem sem lehetett abban a kórházban szülnöm, ahová területileg tartozom, mert ott nem szülhet cukorbeteg, de a diabetológián rögtön megmondták nekem. Egyébként is mindenképpen szólj a diabetológusodnak, hogy babát tervezel, mert lehet hogy módosítani kell a kezeléseden. Ugye inzulint használsz? Mert ha nem akkor még mielőtt teherbe esel át kell állni.
2013. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!