Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes lehetek?

Most akkor terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudni még? mert hiba csúszott a barátommal a védekezésbe. vettem be eseményutánit.. aztán 1 hétre rá (ma) vérzésem lett... Szerintetek terhes lehetek? 10 nap múlva kell megjönnie. Vagy csak akkor tudhatom meg? Ha akkor megjön, vagy nem..

2013. szept. 15. 10:53
 1/5 anonim válasza:
53%

Amikor kérdést írsz ebbe a kategóriába a kérdésmező fölött a következőket olvashatjuk:


"Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!"


Tanuljunk már meg olvasni, mielőtt felcsináltatjuk magunkat!

2013. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy! Ha bevetted az eseményi utáni tablettát akkor nyugodj meg mert az egy hormon lórúgás! Lehet, hogy csak a tabi mellékhatása a vérzés!
2013. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves elsőnek üzenném!


mielőtt kioktatja a kérdezőt..tanuljon meg ő olvasni..ugyanis a kérdező jó helyre írta ki..

nem a kérdező tehet róla ha te nem tudsz olvasni..

2013. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem, nem jó helyre tette ki! Én jelentettem, hogy rossz kategóriában van, és utána lett ide áthelyezve!
2013. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
imádom az ilyen kérdéseket.....védekezz.ha baj üt be akkor esemény utáni,ha még így is parázol akkor orvos vagy teszt!!mi innen hogy tudhatnánk ezt megmondani?????
2013. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!