Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tuti tipp, hogy kislany...

Tuti tipp, hogy kislany legyen az 5. baba?

Figyelt kérdés
Olvastam mar 1-2 dolgot ami eselyesebbe teszi a lany babat de tuti tippet nem talaltam,lehet ilyen nincs is.
2013. szept. 19. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tuti tipp nincs, csak esélynövelés. De úgy olvastam, vannak országok (USA, Ausztrália, Belgium), ahol ha mesterséges a megtermékenyítés, választhattok.

2013. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha ugyanattól az apától vannak, akkor talán ő nem tud kislányt csinálni, ugyanis a férfin múlik a baba neme. Van ilyen, ezen nem lehet változtatni.
2013. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti tipp nincs sajnos természetes fogantatásnál. Viszont ha esetleg az előző 5-nél még nem próbáltátok akkor esetleg próbáljátok azt, hogy 2 naponta vagytok együtt, nekem így lett 2 lányom. Most is így lettem terhes, de ő még nagyon kicsi (5 hetes) így a nemét nem tudom.
2013. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Egy apatol vannak a gyerekek.Van olyan,hogy a ferfi csak fiut tud "produkalni"?Ilyet meg nem hallottam.


Ha ketnaponta vagyunk egyutt,akkor a peteeres elott ket nappal igy erted?

2013. szept. 19. 11:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, tuti tipp nincs, max esélynövelés. Ha ezen az oldalon rákeresel hasonló kérdésre, kidob pár tippet, újat én se tudok. De lehet, hogy valóban a férjed katonái közül csak a fiúk az abszolút életerősek, vagy a Te hüvelyháztartásod (túl lúgos) löki ki a csajokat, vagy vmiért a lánymagzatok genetikája a Ti esetetekben nem nem oké.. Ez valóban csak mesterséges megtermékenyítésnél derülne ki szerintem is.
2013. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
nekünk is úgy jött össze a lányunk,hogy csak 2 naponta,vagy ritkábban voltunk együtt.
2013. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
igen van oylan hogy egy férfi csak egy nemű babát tud nemzeni
2013. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Vannak népi praktikák, pl. időzítés, különböző ételek fogyasztása, neten ezek le vannak írva, de nyilván semmi nem 100 %. Itt a gyakorikérdéseken láttam ezt az oldalt [link] Állítólag többeknek bevált. Amúgy nekem ismeretségi körömben van két család is, ahol 4 lány után jött 1 fiú, pedig már itt is azt hitték, csak lányt tud az apuka. Szóval esély mindig van. :)
2013. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt itt GYK-n egy olyan kerdes, hogy haboru utan miert szuletik tobb fiu mint lany? Vegulis jott par olyan valasz, hogyha sokaig nincs aktus akkor tobb esely van fiura. Ha rendszeresen van akkor tobb esely a lanyra.A sperniumok strapabirosagara fogtak, nem tudom igaz-e, de lehet benne valami. Teljes mertekben a ferfitol fugg mivel o hordozza az x vagy y gent.
2013. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Tuti tipp nincs de nekünk a Czeizel módszer bejött. :) Rátudsz a neten keresni. A lényege az ha kislányt szeretnél akkor peteérés előtt kell abbahagyni és savas öblitést kell csinálni, ecet+vizzel. Pontos arányt nem tudok már rég olvastam de mondom rátudsz keresni. Nekem az első kettő lány lett, mensi után már mindig együtt voltunk, semmi hókuszpókuszt nem csináltunk. :) 3.-ra viszont szerettünk volna kisfiút, ekkor olvastam utána. Fiú lesz peteérés napján és szódabikarbónás öblitéssel. Nekem bejött. :) Egyébként vannak fent mindenféle technikák még, hogy milyen póz, stb...érdemes nekiülni.. Ird majd meg hogy alakult!
2013. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!