Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23napos ciklusnál, szerintetek...

23napos ciklusnál, szerintetek az jó ha együtt voltunk 7,10,11,13 napon? Lehet így baba?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történt eddig 25-26 napos ciklusaim voltak,de már jul,aug már csak 23 :/
2013. szept. 22. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mielőbb mennj el egy kivizsgálára. Lehet, hogy semmi gond, de az ilyen nagyon rövid ciklus gyakran hormonbaj miatt van.
2013. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

A 23 napos ciklus teljesen normális és a 7,10,11. napon történő együttlétek lehettek sikeresek.

Az életkor előre haladtával a ciklusok változhatnak.

Nekem is 26 napos volt, de 35 fölött 23-ra változott.

Ha nincs semmilyen tüneted, nem kell ezzel orvoshoz menni.

2013. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
24 nap alatti ciklusnál ajánlják a hormonális viszgálatot főleg ha elötte nem ennyi volt. A legtöbb ilyen esetben igenis van hormonális probléma éppugy ahogy annál akinek meg túl hosszú a ciklusa.
2013. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
A normális ciklus 25-35 nap között van. Ha túl rövid a ciklus akkor lehet, hogy nincs elég ideje rendesen megérni a tüszőnek, vagy utána nincs elég ideje megtapadni.
2013. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

2-es válaszoló vagyok

[link]

"A ciklus hossza az egyes nők esetében eltérő, de normális esetben 21 és 35 nap között van."


Azért elég szomorú, hogy a kérdésre csak én válaszoltam...

2013. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
hiàbaírjâk ott ezt attòl mèg nem igaz.
2013. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg nem igy van, nem egy rövid ciklusu nővel találkoztam már a meddőségi központban. Mint irtuk van akinél normális de általában nem az. van aki teherbeesik ugyis hogy hóbnapokig nem menstruál de a legtöbbnek van valami problémája.
2013. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát,igen tudom h ez nagyon rövid novemberben megyünk meddőségi központba!Igazából most arra lettem volna kíváncsi hogy azokban a napokban sikerült e elcsípni a peteérést!?Aki erre válaszolt nagyon köszönöm neki!
2013. szept. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!