Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt valós eredmény...

Ovulációs teszt valós eredményt mutat peteéréskor?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) Legalább is nekem bevált! Ovulációs fájdalmam durvábban van, mint mikor megjön, ezért akkor is nézem. Annyi a különös, h nálam ez a fájdalom olyan 2 napig van, hol erősebben hol kevésbé, de amikor ez teljesen megszűnik, akkor mutat a teszt 2 csíkocskát :O Eddig mindig, akkor voltunk együtt mikor éreztem ezeket a fájdalmakat, hát meg kell mondjam, kín volt az együtt lét :D Vagy előtte persze, de ezek szerint, nagyon hamar (?) voltunk együtt, mert ovus fájdalomkor képtelen lettem volna hancúrozni... De most már mióta így nézem jó nem olyan rég (2hó) mind a kétszer ugyan ez volt az eredmény! Rá pedig 14. napra megjött a nem várt (számoltam ezért tudom biztosra, már mindent írkálok :D)...Azt hiszem így már kicsit másképp fogunk próbálkozni!
2013. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Nekem is rettenetesen fáj a peteérés. Mindig akkor vagyunk együtt (eléggé fáj, mintha késsel hasogatnának:) De nem jött még össze a baba (5 hónapja) lehet emiatt? Túl hamar akciózunk?
2013. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva, szerintem is megbízható! :)
2013. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél szerintem ovu tesztet :) Nézd meg mikor van ovulációd! Én személy szerint teljesen ledöbbentem, h nem fájdalomkor van hanem utána! Pedig némely hancúr igencsak kellemetlen volt, de persze a babáért mindent alapon :D Nekem ebben sokat segített a teszt! Most már így próbálunk ebben a hónapban akciózni! H, így mi lesz az nem tudom, reménykedem! De eddig tényleg rosszkor voltunk együtt...
2013. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!