Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek mire utalhatnak...

Ezek a tünetek mire utalhatnak a hormonokat illetően?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam, zsíros a bőröm, hajam, naponta mosom szinte. Volt egy missed ab-om két hónapja. A doki azt mondta, hogy hormonális az oka ennek és van rá megoldás, a női nemi hormon szedése, de ezt most nem javasolja, mert akkor nem tudnék újra teherbe esni...

Hát, én ezt az egészet nem értem, most akkor mi miért van? És lehetett hormonális oka a magzat elhalásnak? 8 hetes volt a pici...


2013. szept. 26. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi van? Én nem értem amit írsz bocsi. Milyen hormonális ok??? Konkrétan mi?? Vagyis nem kezel semmivel sem??? Hormonértékeket tusz írni???

Figyi, ha hormonprobléma, akkor kutya kötelessége(lenne) a dokinak kideríteni, és orvosolni, hogy legközelebb ne forduljon elő. Igen, lehetett hormonális oka, és bármi más is.

Amit leírsz, az alapján simán lehet pajzsmirigy alulműködés is, a zsíros bőr, hajhullás ..... ehhez még társul pl. fáradékonyság, körömrepedezés, puffadás-ok nélküli hízékonyság,menstruációs zavarok, depresszió szerű érzések stb... egy endokrinológus kellene neked. NÉztek TSH-t az mennyi lett??

Simán lehet a magas tesztoszteron miatt is. Tehát bármi.

2013. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kezelnek, erre irányuló vizsgálataim sem voltak, több orvos szerint sem szükséges. Nem mondták, hogy emiatt lehetett-e a vetélésem, szövettani eredményről sem kaptam hírt...
2013. szept. 30. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor irány egy jó endokrinológus!!!!! Lehetőleg ha meg tudod oldani magán, mert a TB-s rendelésre hónapokat kell várni, és 5perc alatt lezavarnak :(:(

De ha a doki szerint hormonális, akkor mi? Eredményeid nincsenek?? Nem tudnád megírni? Még ezen kívül milyen "tüneteid" problémáid vannak?

2013. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vizsgáltak hormonokat!!! Egyszerűen csak azt mondták rá, nem kell, egy vetélés után nem kell, arra meg, hogy hullik a hajam és naponta mosnom kell olyan zsíros, sok kérdezgetés után kaptam egy annyi választ, hogy női nemi hormonokat kellene szednem, akkor helyre állna, de akkor nem eshetek teherbe... A hajhullás, zsírosodás, bőr zsírosodás a tüneteim, meg volt egy missed-em a 8. héten, amire nem adtak magyarázatot, mondván, hogy nincs is.... A mensim megjött a 28. napra a missed után, most a 33. nap telik még nem jött meg, de a petefészkeimben erősebb szurkálásokat érzek.

Szerinted?

Csütörtökön megyek egy másik dokihoz, talán ő többet fog mondani...

2013. szept. 30. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!