Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal nem várt előtt,...

5 nappal nem várt előtt, hányinger, de a teszt negatív. Lehetséges hogy még nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
Az előbb iszonyú hányinger jött rám és igaz nem reggeli első vizelet volt de gondoltam csinálok egy tesztet ami negatív lett. Szerintetek lehet hogy még nem mutatja ki? Korai volt még a tesztelés? Lehet a hányinger sem azért van?
2013. szept. 28. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen! Rá van írva a tesztekre, hogy egy nap késéssel kell őket elvégezni! Vard meg, hogy egyáltalán mi lesz. Ha nem jön meg, csinálj egy 10-es tesztet. A hányinger amúgy korai. Drukkolok!
2013. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai, igen. Ha terhes is vagy, ilyenkor még biztos nem mutatja a teszt. A hányinger bármitől lehet, akár attól is, hogy terhes vagy. De azért még ne éld bele magad. 5 nap múlva tesztelj, felesleges előbb. Bár tudom, hogy nehéz kivárni. :)

Mióta szeretnétek babát?

2013. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korán teszteltél. Bár én a hányingert is korainak tartanám. Nekem is volt, hogy hányingerem volt, érzékeny voltam a szagokra, nekem akkor már késett is, de a teszt negatív volt. Nem voltam terhes, valószínűleg annyira akartam a babát, hogy én produkáltam a tüneteket.

Amikor terhes lettem, a 6. hét környékén kezdődtek a rosszullétek. Úgy tudom, hogy mivel a terhességi tüneteket a hormonok okozzák, ha annyi hormon van, hogy tünetet okozzon, akkor azt a mennyiséget a teszt is jelezné. Nekem legalábbis így mondták.

Ennek ellenére lehetsz terhes, és kívánom is, hogy az legyél, de várd meg, amikor meg kellene jönnie (vagy én még rávártam két napot, hogy hátha késik és ne éljem bele magam) és akkor tesztelj.

2013. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
angyon és valószinülega ahányinger sem azért van mert az ritkán jelentkezik korán az is csak a 4. hét körül. Általában csak az 5.-6. hét után kezdődik, ha egyáltalán lesz hányinger.
2013. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
5 nappal előtte az lenen a fura, ha kimutatná. Várd meg azt a pár napot, megspórolsz magadnak egy csomó agyalást.
2013. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat aranyosak vagytok! Olyan rossz a várakozás, fél éve várom hogy ne jöjjön meg :) Nem tudom akkor mitől van a hányinger, én is korainak tartom és valójában remélem hogy olyan szerencsés leszek hogy nem lesz majd hányingerem :) Vettem be b6 vitamint, az általában segít ha hányingerem van, de most még nem hatott...
2013. szept. 28. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont most várjuk az eredményt... Az első terhességemnél nekem a 15. napon lett poz. a teszt (az ovu után), de előtte nem is csináltam... A hányinger nem volt erős, de nekem a 6.-7. hét között kezdődött. Szerintem ezeket a tüneteket Te produkáltad, mert nagyon szeretnéd a babát. Én is képes vagyok bármilyen tünetet képezni, de már sajnos tapasztalatból tudom, hogy nem lehetséges ilyen korán. Én is tesztelgetek, ma vagyok a 12. napon, de természetesen negatív, így teljesen feleslegesen csinálom. Várj egy kicsit még és nagyon drukkolok! (1,5 éve próbálkozó anyuka... :( )
2013. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyos vagy, nagyon drukkolok Nektek :)
2013. szept. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!