Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. napomon vagyok mensi...

13. napomon vagyok mensi után, nagy mértékű cici fájdalom, mellbimbó fájdalom, görcsölgetés van. Azt hittem peteérésem van, erre ma reggel elkezdtem vérezni. Akkor most meg jön a mensim? El is úszott ez a hónapom? Vagy mi történik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha vérzel, akkor sajnos nagyon valószínű, hogy igen, megjön a menzeszed. A fenti tünetetek premenstruációs tünetek is lehetnek. Sajnálom! Sok kitartást!
2013. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez azért így nem jó akkor.... 13 napra megint megjön.... :(....
2013. szept. 30. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet durván hangzik, de kizárt hogy terhes vagy/voltál? mert akkor ez vetélés is lehet... :(
2013. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hu...ez eszembe se volt...de most hogy irod, elgondolkoztam....a mensim pont 1 napig volt meg...de mivel megjött nem is gyanakodtam...fel is hivtam az orvosom 4 re megyek hozzá....
2013. szept. 30. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt, de sajnálom ha igazam van :(
2013. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Este írok majd mindenképp....hát, majd kiderül igazad lesz e...remélem nem....
2013. szept. 30. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
mmi lett?
2013. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Az van, hogy nem érett meg a tüsző,nem repedt meg,és nincs ovum. De 14 mm a nyálkahártya,ami elég vastag a tüszők viszont kicsik...áll.ettől van a vérezgetés...
2013. okt. 1. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!