Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hő bármelyik napszakban 36...

A hő bármelyik napszakban 36 feletti, ha pozitív a texted?

Figyelt kérdés
Mert nekem van,hogy 36 van hogy 36,6 vagy e feletti.Volt már 35.9 is.Én ezt nem értem.Sose mértem a hőmet igazán.
2013. szept. 30. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszted, utána már felesleges mérni a hődet. Nem tudom, hogy ki mérte még utána. Amúgy nem marad magas a testhőd egész terhesség alatt. :-)
2013. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettem: ovu tesztről van szó? Ha igen, abban az esetben sem kell egész nap méregetni magad, csakis reggel, ébredés után!
2013. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ovu,hanem terhességi text.De amúgy olyan pozitív,hogy nem egyből mutatta ki,csak 5 percen belül és nem olyan erős pozitív.
2013. szept. 30. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem mérted (rendszeresen), nem is tudod mihez viszonyítani. Ha neked mondjuk 36,0 kb az alaphőd, nyilván a 36,6 már magas. De mérni csak úgy van értelme, ha minden nap azonos időben, reggel ébredés után, mielőtt kikelnél az ágyból, akkor méred. Minimum 6 óra alvás után, és nem hónaljban.

Ha már pozitív a teszted, akkor ne méregesd a hőd, max. ha lázasnak érzed magad. Kár még ezen is aggódni, sok tennivalód lesz enélkül is.

2013. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sose mérted, akkor nem tudsz semmire sem következtetni, mert ez egyénileg nagyon eltérő. Nekem mindig 36 felett van, szerintem mióta megszülettem. Csak akkor van ennek értelme, hogyha folyamatosan méred, és reggel közvetlenül ébredés után.
2013. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!