Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem ugy nezki hogy...

Xenia333 kérdése:

Ma teszteltem ugy nezki hogy babam lessz, de miert nincsenek tuneteim ez normalis?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Nem törvényszerű, hogy mikor kinek milyen tünet jelentkezik. Ha nincs görcs és vérzés, akkor jó eséllyel minden rendben van.
2013. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nincsen se gorcs se verzes
2013. szept. 30. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem egyik terhességnél sem volt "tünetem" :-)
2013. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem sem volt, és nincs is semmi tünetem, maximum annyi, hogy néha szúr a méhem, ahogy növekszik, de ennyi. Én hálát adok, hogy ennyi "bajom" van, amúgy fantasztikus a várandósságom. Boldog babavárást neked :-D

16 hkm

2013. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még senkiről nem hallottam, hogy vérzett volna, csak itt ezen az oldalon hallottam ilyesmiről. Állítólag a peteérés is járhat pecsételő várzéssel, mégse ez az általános. Persze teljesen megértem, hogy aki nagyon babát akar, az reménykedik a menzesze elején, hogy ez mégsem az, de szerintem a hasfájás és a vérzés inkább a menzeszt jelzi, mint a terhességet...
2013. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is babát várok, de szerencsére nincs semmi de semmi tünetem :)
2013. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi nektek hogy irtatok
2013. okt. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!