Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki példa rá,...

Van itt olyan aki példa rá, hogy pecsételő vérzést tapasztalt több éves tabletta szedés mellett és terhes lett?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosítanád a kérdést? Tablettaszedés mellett minden hónapban pecsételtél, vagy most először, és félsz, hogy terhes vagy?


(Amúgy, ha rendesen szedted a tabit, nem keverted gyógyteával, antibiotikummal, nem maradt/jött ki egy se, akkor 1 ezrelék az esély a terhességre. Szóval szerintem nem vagy terhes. Pecsételés előfordulhat a tabitól, ha tovább akarod szedni, másikat kell kérned. Illetve lehet mástól is, ezt ki kell vizsgálni.)

2013. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 különböző tablettát szedtem 4 év alatt, mind a négy mellett pecsételtem. Tavaly májusban hagytam abba, sajnos azóta sem rendeződött (az előtte tankönyvi) ciklusom, teljesen felborította a hormonháztartásom. Ha rendesen szedted, akkor szerintem inkább hormonzavarról van szó, mintsem terhességről, de csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj!
2013. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!