Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények? (Terheléses...

Vélemények? (Terheléses inzulin és glükóz. )

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni mi erről az eredményről a véleményetek. Inzulin rezisztencia ez?


Glükóz (mmol/l)

0.perc 4,6

60.perc 5,7

120.perc 3,6


Inzulin (uIU/l)

0.perc 2,90

60.perc 40,30

120.perc 9,30


2013. okt. 4. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hacsak nem szaladsz itt bele egy orvosba, nem fogsz korrekt választ kapni. Mindenki a saját eredményeihez, és a néhány kapott kósza információjához fogja hasonlítani az értékeid, és ez semmit nem jelent, sőt tévútra is vihet. Diagnózist nem véletlenül orvos állít fel, és nem csak ebből a néhány adatból, de számtalan más összetevőből is, amit mi nem ismerhetünk, de ő rákérdez.
2013. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta, mindenképpen orvosnak (endokrinológusnak) kellene kiértékelni az eredményt. Sokat látott IR-esként viszont azt is meg kell említeni, hogy (jó)néhány dokinak fogalma sincs az IR-ről, a normál értékekről és kezelésekről. Mint Ir-es én annyit tudok mondani, hogy az semmiképpen nem jó, hogy a 120 perces cukorértéked jócskán az éhgyomri alá esik. A 60 perces inzulin is kissé magasnak tűnik az éhgyomrihoz képest. Szerintem sajnos sanszos, hogy Ir.
2013. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!