Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utazás miatt nagyon kíváncsi...

Utazás miatt nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre, h terhes lehetek-e.2. clostis hónapom és 21. cn-tól erős hasi szúrkák, vajon ez csak simán a beindult sárgatesttermeléstől van vagy jelenthet beágyazódást?

Figyelt kérdés
Nehéz pontosan megmondani mikorra, de legkésőbb szerdára(28.nap) (legkorábban vasárnap-hétfőn) nem várom, tehát pont aznapra, mikor már EU-n kívül leszünk. Azért izgulok, mert ugyan régi próbálkozóként túlzottan is szoktam figyelni a testem, de ennyire konkrét szúrkálásokat még nem éreztem korábban. Most 3 napja tart, mára derékfájdogálás (az csak enyhe) is társult. Előbb a bal petefészkem szúrt, majd egyre inkább a méhem baloldala, kp-en, mint mensikor, meg ma délelőtt párszor (kb 15-20szor) élesen belenyilallt. Cicik nagyon érzékenyek, ha hozzá sem érek akkor is fájnak, főleg oldalt, alul, de igazából mindenhol. Meg sírós is voltam, pedig az csak 1 max 2 nappal mensi előtt szokott jönni. Patik még sehol. Csak félek, h ha van vki, későn derül ki és nehogy baj legyen, ha nem tudok doki közelben lenni, mert pco, IR, PM alulműk stb miatt sztem nekem rizikós az is, h megmarad-e, ha végre sikerült..Ja és ez volt a 2. clostis ciklusom. Tapasztalatokra lennék kíváncsi és véleményekre, de kérlek kíméletesen :)

#menstruáció #terhesség #Closty #Clostilbegyt #Béágyazodás #hasszúrás 21.ciklusnaptól #mellfájdalom érzékenység
2013. okt. 4. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanezek a dolgok jelentkeztek, érzékeny mellek, derékfájás, sőt még fejfájás is volt.

Mi tavaly óta próbálkozunk, már éppen dokihoz mentem volna, hogy gond lehet és akkor történt meg a csoda.

Tökre nem számítottam rá, ráadásul nem is éppen egy aktív hónap a babaprojektben.:)


Ja, és én olyan tesztet vettem, amely kimutatta hányadik hétben vagyok.

Drukkolok, hogy sikerüljön! :) csak pozitívan, nem szabad rágörcsölni. Barátnőm annyi idős, mint te, nekik sem ment pikkpakk, de végül problémamentes terhesség és babavárás...

2013. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jaj köszi a választ, már azt hittem nem fogsz többet írni. Hát képzeld ma vacsoránál megkérdezi apósom: mi van terhes vagy? majdnem elejtettem a kanalat. mondom csak teleettem magam. Válasz: nem, csak vhogy kikerekedtél fölül. hát nagyon kívánom, h igaza legyen! Asszem most meg fogom szegni a fogadalmam, h nem tesztelek nem várt előtt, csak, h az út miatt azért tudjam hányadán állok. Tudom ot is lehet tesztelni, de vhogy jobb lenne úgy elindulni, h tudom mi újság. nehogy túlsúlyt kelljen fizetni a reptéren :) Azt még mindig nem írtad, hányadik napon teszteltél először +at.
2013. okt. 6. 22:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Én sem bírnám ki, én is tesztelnék a helyedben az utazás előtti napon! Mivel utaztok, autó, vonat, repcsi? Ha tényleg úgy alakul, biztosan nem fog ártani az utazás, csak a nagy zöttyenéseket kerüld, és ne erőltesd meg magad, pihizz sokat! A palástfű tea segíti a beágyazódást és erősíti a méhet! Esetleg vigyél magaddal.

Kívánom, hogy az apósodnak legyen igaza! A mellek sokmindenről árulkodnak, azt hallottam, hogy ha besötétedik a bimbó, az is lehet egy korai tünet. Bár sajnos nem tapasztalatból tudom... Szorítok!

2013. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!