Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ismeri, alkalmazza, le...

Aki ismeri, alkalmazza, le tudná nekem írni az Aviva-torna lényegét, menetét, gyakorlatsorait, bármit? Elsősorban meddőségi célból. Gondolom rajtam kívül sokaknak segítene, ha olvashatnánk, gyakorolhatnánk.

Figyelt kérdés
Létezik ez könyvváltozatban is esetleg, vagy interneten letölthető, megnézhető film formájában?
2009. nov. 9. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem tudom átadni, de írd be a keresőbe! Volt egy ilyen kérdés nem rég, és a kérdező el tudja küldeni, ha írsz neki privát.
2009. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, megkerestem - bár még nem a kérdezőt - és a válaszként adott oldal már nem létezik.


Úgyhogy várom továbbra is a tapasztalatokat, segítséget.

2009. nov. 9. 14:37
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia.A aviva torna lètezik könyvben ès itt elolvashatod a lènyegèt. [link]

Szerintem nagyon nehèz csak a könyvbôl tornàzni ,nekem nem is ment.Ha van lehetôsèged tanfolyamon elsajàtítani a mozdulatokat akkor valòszínüleg lehet otthon a könyvbôl is tornàzni.Itt írt egy kedves hölgy ,hogy szívesen elküldi az avivàt csak írni kell neki. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

én most az arwen tornàt csinàlom ami szintèn meddôsèg ellen jò ès van dvd -je is . Nekem szemèly szerint jobban tetszik ès a dvd-re a torna is könnyen megy.

[link] itt olvashatsz ròla ès a dvd-t is meglehet rendelni.

2009. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia.Ha megirod a cimedet akkor elküldöm privátba.Én is most töltöttem le.
2009. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hogy tudom megírni a címemet? (csak neked?)
2009. nov. 9. 15:05
 6/16 A kérdező kommentje:

Esetleg, ha priviben elküldenéd nekem a tiédet.


Előzőnek köszönöm a sok linket.

2009. nov. 9. 15:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, arra gondoltam, amit a 2. válaszoló belinkelt.
2009. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia.14.59-es vagyok.Irtam neked privát üzit válaszolj rá hogy megtudjam a tiedet és akkor elküldöm.
2009. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! El tudnád nekem is küldeni valahogyan? Már 2 éve szeretnénk babát, és érdekel ez a módszer. Előre is köszönöm!
2009. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha irsz privátba elküldöm
2009. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!