Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom heresérvvel műtötték...

A barátom heresérvvel műtötték, néha azt mondja hogy a bal heréje fáj, mennyi esély van a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Barátom 29/f én 19/l vagyok. 1 éve próbálkozunk és semmi. 3 orvosnál voltunk, velem minden rendben, a barátomra meg senki nem mond semmit, akárhány orvosnál voltunk. Miért nem leszek terhes? Mit tegyek? Nagyon kétségbe vagyok esve. Mit próbáljak ki amitől terhes lehetek? (gyógyszer vagy tea vagy micsoda?)
2009. nov. 10. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Andrológushoz nem küldték a párod? A sógoromat is mütötték sérv miatt, nekik elsőre sikerült, pedig ők is izgultak, de hálistennek nem kelett várni. Ugyhogy kitartás nektek is fog sikerülni!
2009. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2009. nov. 10. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még simán összejöhet, nincs összefüggésben,mert a hormonok miatt jó a sperma .
2009. nov. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! énis 18 voltam mikor probálkoztunk, mi 2 dokinál tartunk. a heresérvnek semmi köze. De spermavizsgálatra kellene menni, és nemtudom neked milyen vizsgálataid voltak, de rákszürés, átjárhatósági, 3 szori vérvizsgálat,és 11 napon ultrahang, ezek alapján ha nincs bajod és nem jön a baba akkor meddőségi központ. Ha e vizsgálatból akár 1 nem volt akkor megint válts dokit,mert némelyik doki azért nem vigyel mert fiatal vagy. nem veszi komolyan.
2009. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!