Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja beteg vagyok, eddig...

2 napja beteg vagyok, eddig még csak hőemelkedés, erős hányinger, torokfájás, orrfolyás-dugulás, orvos annyit mondott elkaptam a vírust, jó fej és mégis melyiket. Szerintetek? Jah nem vagyok terhes csak ide irtam mert itt válaszolnak is!

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos volt :) Mert itt válaszolnak is :)

Nos, igazi választ csak az orvosodtól kaphattál volna, gyanítom, pontosan ő sem tudja (mivel a legtöbb vírust csak így szemmel, ill. tünetek alapján nem lehet egyértelműen beazonosítani), és ha kérdezted volna sem kaptál volna normális választ. Mivel azonban jelenleg háegyenegy mizéria van, nagy valószínűséggel nála ez a kifejezés, hogy "A" vírust, arra vonatkozott, hogy a h1n1-et kaphattad el. De az is lehet, hogy mezei influenzád van, ami egy kicsit rosszabb, de nem olyan híres. Feküdj sokat, rengeteg c-vitamin, gyümi, tea, sok szellőztetés a szobában, ha nagyon magas a lázad csillapítsd (ha vagy olyan karakán felnőtt, akkor a legjobb először fokozatosan hűtött ülőfürdővel és csak azután, ha nem hat vmi gyógyszerrel. Fekete retek is tuti jó, állítólag az is nagyon tuti, ha kivájod a közepét (megeszed) feltöltöd félig mézzel, vársz, míg az ki nem szívja a nedvességet belőle, ilyenkor szinte megtelik a retek, és ezt az összekeveredett mézes cuccot fogyasztod, az csodákat tesz. Meg a mézes tea, citrommal (nem túl forró teába célszerű a mézet, citromot beletenni, hogy ne gyilkold ki belőle a hatóanyagokat).

Szóval jobbulást! 2-3 nap múlva legkésőbb jelentkezz, hogy hogy vagy! :)

2009. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
influenza vírussal tuti nem hőemelkedésed lenne! Az magas lázzal jár!
2009. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jár lázzal. Nekem nem szokott lenni.
2009. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jesszusom... jó akkor NEKED nem jár lázzal, vagyis nem vírusfertőzésed van! Általános iskola 6. osztály, biológia óra...
2009. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, akármennyire fáj, mindig vannak kivételek...

Mellesleg kimutatott vírusfertőzésnél sem volt lázam. Van, akinek nincs, van, aki kettőt tüsszent és belázasodik.

2009. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!