Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Curettage után mennyi idő...

Curettage után mennyi idő után szabad dolgozni, sportolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél előbb visszatértni ,és nem gondolni ara ami megtörtént, mert nagyon fáj,(missed ab.11hetesen) és mást sem csinálok, csak itthon gondolkodok, semmi sem köt le. Ennyit takarítani sem lehet, állandóan jár a fejem azon ami történt. Már 3 hete volt a műtétem, de 1 hete újra megműtöttek (újabb curetttage), mert nem volt rendesen kitisztítva...
2009. nov. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a doki,hogy 1 nappal utána már lehet könnyedén tornázni,a lényeg hogy ne emelj nehezet még pár hétig.Dolgozni meg bármikor lehet,attól nem tiltanak el missed ab miatt.
2009. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a műtét után 1 hetet otthon maradtam.Ez kellett a testemnek.A lelkem a mai napig romokban hever.Pedig már 7 hónapja.Én is 11 hetes voltam.

Csak előre, kivánom,hogy a következő baba könnyedén jöjjön!

2009. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. nov. 12. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én majdnem négy hetet voltam otthon, de nem a fizikai inkább a lelki okok miatt. Nem akartam találkozni senkivel.
2009. nov. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem is 4 hét táppénzre írtak ki, lelki okok miatt...Pont ezért szeretnék minél előbb valamit kezdeni, mert nem biztos, hogy ez a jó, itthon várni,h hogy teljen az idő és gondolkodni...A sport állítólag jól levezeti a feszültséget, kikapcsol, nekem előtte is sokat segített, most is csak ebben bízom.. Csak nem voltam biztos benne, hogy mennyi idő után lehet újra elkezdeni, főleg így, hogy nekem egymás után 2 műtét is volt... Köszi a válaszokat
2009. nov. 13. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!