Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam 2 tesztet...

Ma reggel csináltam 2 tesztet is és mindkettő pozitív lett! Gabriel és Medilab tesztek voltak. Szinte várnom se kellett és rögtön 2 csíkos lett. Hihetek a teszteknek? Mikor érdemes dokihoz menni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy hihetsz, a barinőm is ma tesztelz pozitívat:)

2hét múlva már mehetsz is dokihoz:)

2008. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hihetsz, es ket het mulva doki :)

De ha birsz varni, es tutira akarsz szivhangot hallani mar, akkor 3 het.

2008. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! mI IS próbálkozunk... Remélem nekem is hamarosan lesz egy ilyen jó reggelem! :)
2008. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj de jó gratulálok a pozitív tesztekhez!Én kettőnek már hinnék!Tüneteid ha vannak azoknak hihetsz!Nemsokára jelentkeznek a reggeli hányások:( de megéri!
2008. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először mutatott pozítívat a tesz,már a köv.héten elmentem dokihoz,7 hetes terhes voltam.
2008. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok.Csak annyi nekem nem volt semmi tünetem csak nem jött meg.Hál istennek a terhességem végéig nem is volt semmi bajom,még hányiger sem.


Már 10 hetes a picifiam

2008. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Azóta csináltam egy 3-ik tesztet is tegnap este és az is pozitív lett!! ma megyek a dokihoz!
2008. júl. 9. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!