Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tabletta szedések...

Clostilbegyt tabletta szedésekor változik a peteérés ideje? Mikor kell együtt lenni, a gyógyszer szedés alatt?

Figyelt kérdés
Ciklus 5. Napjától kell 5 napon át 2*1-et szednem.

2013. okt. 25. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lesz uh-os követésed. Az nagyon fotnos. igy lehet tudni azt is kb mikor érdemes együtt lenni.
2013. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lesz. Az akkor nagy baj? Mit csináljak?
2013. okt. 25. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen mert túl stimulálhat vagy cisztát képezhet és ezt kell ellenörizni. Amáasik ne árt ha tudod használt-e. Elvékonyithatja a nyálkahártyát amihez gyógyszer kell. különben hiába csinál szép petét ha nem tud beágyazódni mert nem elég vastaga a nyálkahártya. nekem csak a második hónapban vékonyodott el az elsőben még jó volt. én ciklus első napjától szedtem. Magán orvos irta fel? vagy sztk-s? Aki nekem felirta sztk-s ö is azt mondta nem kell uh, pedig én tudtam hogy igen, ráadásul PCOS vagy igy még nagyobb az esély a cisztásodásra, ez le is van irva a tájékoztatóbna. Én azt csináltam hogy igy is elmentek egyszer uh-ra a 12. nap körül. Eléeve jó hogy tudtam hogy ahsznált-e. Na meg jól jött a második hónapban a nyálkahártya vasatgitás miatt. Egyébként dierkt szedtem E vitamint de az nem votl elég. Menj el te is uh-ra mindneképp, ha ugy van más orvoshoz. Azért ha magán doki ezt nem mondta neked az angyon durva én tuti orvost váltanék. Az sztk-s egy dolog de a magán más kérdés. Egyébként nekem a másik sztk-s akinél voltam ö moondta is kötelező az uh-os követés 9 és 11. napon legalábbb. Én a 11 vagy 12 napon mentem egyszer.
2013. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh, köszönöm szépen hogy válaszoltál. Így tudok lépni mielőtt elkezdtem volna szedni. Mégegyszer köszönöm.
2013. okt. 26. 00:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ciklus 3.napjától szedtem naponta 2x1 szemet 1hónapig.következő hónapban,vagyis most sikerült a baba.legalábbis eddig úgy néz ki.Nekem 17.napon szokott lenni előtte is a peteérésem és a clostytól nem változott
2013. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elvileg nekem félidő után van peteérés. Eddig ha voltam dokinal es nézett uh-n akkor eddig a 16-17. napon volt nekem. Csak nem tudtam változik e ettől a gyogyszertol.
2013. okt. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!