Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak gyakorlatban. Lehet...

Csak gyakorlatban. Lehet ilyen korán tünet?

Figyelt kérdés
Termékeny időszakban 8 napja vágtunk bele a baba projektbe.Tegnap óta iszonyúan szédülök és émelygek.Nem görcsölök a témára,hisz már van 2 fiam,persze azért szeretném.meglepődnek ha egyből terhes lennèk,a két fiúval kellett idő.Na a lényeg,hogy gyakorlatban tapasztalt valaki ilyen korán tünetet?Köszönöm!!!
2013. okt. 28. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyen korán tüneted!Mivel ahoz hogy tüneteid legyenek le kell zajlania a beágyazódásnak ami aktustól számolva MINIMUM 12 de inkább 14nap.Csak ekkor kezd el termelődni a terhes hcg amin a tesztek alapszanak valamint ami a tüneteket okozza.Ezért is nem érdemes ennél előbb tesztelni.A tüneteid valszeg pszichések.Az más dolog hogy páran max szúrkálást éreznek,mert a beágyazódás elvileg okozhat olyat,esetleg lélekben érezheted,de émelygés,hányás stb ilyenkor még sajnos kizárt :(
2013. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,igaziból én is így gondoltam,csak jobban esne ha babától lennék rosszul.Akkor az idő a hibás vagy valami vírus :(
2013. okt. 28. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az aktus után hat nappal émelyegni kezdtem. Főleg dél körül jött elő. Nem tudom mi okozta, de nyolc nappal később pozitívat tesztelten és az émelygés a 10.hétig jelen volt. Hanyingerem csak néha volt és egyszer hánytam, de ez az émelygés nem volt nagyon jó:-) Ne vedd készpénznek, de én ezt tartom az első tünetemnek :-) Minden jót neked!
2013. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah és kisfian lesz :-)
2013. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam aktus után 6.napon reggel iszonyat hányingerem volt,innen tudtam.10.nap pozit teszteltem.2.baba

2013. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi a helyzet azóta? :)
2013. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!