Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegyt-tel mennyire...

Clostylbegyt-tel mennyire volt egyszerű teherbe esni olyannak akinek azelőtt volt peteérése?

Figyelt kérdés
33-46 napos ciklusaim vannak. A peteérésem olyan, hogy egyik hónapban van, a másikban nincs. Nem tudom mi lehet a baj, h mikor van pé, miért nem esek teherbe. Clostyt kaptam, most fogom kezdeni 3. naptól 2x1. Van-e valaki, akinek hasonló a ciklusa és a pé és túl closty-n? Sikerült-e teherbe esni és mikor? Bármilyen vélemény és tapasztalat érdedkel

2013. okt. 29. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem mindig is volt peteérésem, minden hónapban, rendszeresek a ciklusaim, de mégsem volt kielégítő a peteérésem.


Szedtem clostylbegitet, 3 hónapig, 5x2 szemet a ciklus 5. napjától. Most van a 3. hónapom, és holnap kell(ene????) megjönnie.


Igazából nagyon régóta barnázom mensi előtt. Sokáig 4-5 napig, mióta szedem a clostit, azóta 1-2 napig, de most nem volt semmi… nem tudok nem reménykedni… pedig nem akarom magam beleélni.

2013. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem összejött nektek! UH-gal nem követte az orvosod a peteérést? Nem tudod,hogy milyen nagyságú tüszőid lettek? 5x2-es adag nem stimulált túl? Bocs, h ennyit kérdezek, de minden érdekel. Köszi!! Ja és írj mindenképpen, h megjött-e
2013. okt. 29. 20:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködésem van. A ciklusom hol 21-29 napos volt. Hormonpanel szerint az értékeim rendben, több monitorozott ciklusom azt mutatta, hogy van spontán peteérésem, mégsem sikerült a baba. A doki 5 napon keresztül 2x1 Clostyt írt. Az első stimulált ciklusban megfogant a baba. Tegnapelőtt volt 8 hónapos a kiscsaj :)
2013. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kb. 29 napos ciklusaim voltak. Soha nem tudtam, hogy van-e, vagy sincs peteérésem. UH-n egyszer sem követték.

Kaptam clostyt. Első hónapban az 5. naptól szedtem , majd a második hónapban a 3. napon kezdtem napi 1 szemmel, 5 napon át. E-vitamint szedtem mellé. Mindent önszorgalomból csináltam, az orvos csak a receptet adta (felelőtlenül?! sebaj, eredményes lett) Figyeltem a testem jeleit (ovus nyákra gondolok), majd összebújás apával, semmi görcsös akarás.

3. hónapban már nem kellett, mert pocaklakó megérkezett. Már 4 hónapos a lányom :) Kitartást és sok sikert!

2013. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Első válaszoló vagyok.


Nekem nem kellett hivatalból uh-t csináltatnom, de első clostis hónapban én is önszorgalomból mentem el.


A méhnyálkahártyám rendben volt, kb. 30mm körüli tüszőm lett.


Nem stimulált túl, de nekem előtte nagyon hamar leesett a progim, már a 21-22. nap körül mindig barnáztam. Ez most elmaradt.


Nagyon sok rosszat lehet olvasni a clostiról, nyilván nem mindenkinek válik be, de szerintem nem szabad úgy tekinteni rá, mint valami elavult, rossz dologra.

2013. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én máshol már leírtam, de ide is megteszem, szóval nekem hasonló volt, 32-65 napos ciklusokkal éltem. Különösebben nem vizsgálta a doki, hogy mi ennek az oka, mert közöltem, hogy gyereket szeretnék. Felírta a Clostilt először 2*1-et. Nézte ultrahanggal de első hónapban nem lett domináns petém. A következő hónapban 2*2-t szedtem. 24 mm-es tüszőm lett, éreztem a tüszőrepedést, de nem fogant meg a baba. A harmadik hónapban ismét 2*2 tabi mellett 12 napon csak 16 mm-es volt a tüsző. Nem éreztem a tüszőrepedést sem, ha később be is érett nekünk már mindegy volt, mert a férjem külföldre utazott. Jött az elszontyolodás és a három hónap pihi. A második pihenős hónapban megfogant a babám, és most 13 hetes a terhességem. Egy barátnőm is így járt, a második gyógyszermentes hónapban fogant meg és 9 hetes. Én végig hőmérőztem is, így a beágyazódástól kezdve tudtam, hogy sikerült, mert nekem szépen jelezte a görbém. Szóval mindenkinek hajrá! Biztos nem csodaszer, de nekem kellett egy kis indítózás, és szerintem ezt a Clostiltól megkaptam. :)
2013. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! A sikereket hallva nyugodtabb vagyok. De várok még más tapasztalatokat is :)
2013. okt. 30. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:
szia, én most csinálom az első kúrát, bár nekem csak napi 1x1 szemet írtak ki, 5 napon keresztül,ma vagyok a 16 cn-on :) remélem sikerül.. egyébként 32-42 naposak a ciklusaim
2013. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, sikerült teherbe esned?
2013. nov. 28. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, most szedem a második kúrát, remélem most sikerül :) szép lenne a fa alatt :)
2013. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!