Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 5 - én van elvileg a...

November 5 - én van elvileg a nemvártam. Korai lenne még esetleg a tesztelés? Tüneteim; gorcsoles, hasfeszules ötletek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Korai lenne tesztelni. Várd meg az 5.-ét. Drukkolok nagyon neked! :-)
2013. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

még korai,de ha nem bírod ki,csináld meg,de ne szomorodj el,ha negatív lesz még.

én mellfeszülés után csináltam 3-4 nappal nemvárt előtt ,negatívra számítottam és pozi lett.

2013. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. En is korainak gondolom egyebkent! Mellfeszülèsem nincs!!
2013. okt. 29. 21:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegnap okt 31- én csináltam tesztet. Negatív lett, mondjuk délután csinaltam. Bízom 5-e utánban... Ha addig nem jön meg a nemvàrtam!
2013. nov. 1. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
még mindíg lehet pozi:) 2#
2013. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem nov. 7-én kellene megjönnie. Igaz ma teszteltem egy negatívat, de tudom, hogy korai volt. Még én se adom fel, de legközelebb csak akkor teszteltek, ha késik. Tüneteim amúgy: cici érzékenység, néha , hasszúrka...reménykedem.
2013. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) ugy latom nem csak en vok ilyen " turelmetlen". Hiába az anyai ösztönök :-)
2013. nov. 2. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem te vagy csak türelmetlen. Mi második babát szeretnénk, de ez is olyan izgalmas mint az első. Csak remélem majd itt nem kell olyan sokat várni.
2013. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!