Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Lehet ilyan...

Szerintetek? Lehet ilyan csúnya görbével még baba?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem sok esélyét látok, nagyon csúnya a görbém. A 34. napon voltam dokinál azt mondta, hogy bármi lehet, az endometrium 10mm volt. Mondta, hogy várjunk 10 napot, felhívtam csütörtökön, de csak 23-án tud fogadni. A csalódások végett nem szeretnék tesztelni. Itt a görbém:

[link]

Ja és a palástfűvet iszom kb. okt. 20-a óta, ja és minden másnaponta együttvoltunk....de úgy tűnik mindhiába :(((


2009. nov. 14. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szakértő,de elég kevés az esély,hogy ez babás görbe legyen!

A hőd is alatta van az alaphődnek.Olyan mintha sárgatest elégtelenség lenne a háttérben.

2009. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi baja a kérdezőnek. Nagyban függ ez a méréstől is. Ugyanolyan esélyjel lehet ez babás görbe, mint nem babás, semmi gond :) Én drukkolok neked :)
2009. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom az előző ciklusod 22 napos volt. Most meg a 29.napon lehetett a péd. Azóta már eltelt 14 nap. Szóval, ha nem jön meg, tesztelj sztem. Ugye az együttléteket nem jelölted? De azért ne nagyon éld bele magad, tényleg elég csúnya a görbe, de nincs lehetetlen, főleg, ha késik! Szorítok!
2009. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!