Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív vagy pozitív teszt...

Negatív vagy pozitív teszt szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este erős hányinger tört rám, ahogy mellettem cigiztek a munkatársaim. Eddig soha semmi bajom nem volt tőle. Most álltunk le a gyógyszerrel még csak 20 napja nem szedem, de furcsa volt nekem ez a hányinger, ezért teszteltem egyet. Mikor megcsináltam nem láttam rajta semmit, de hallottam olyanról akinek csak órák múlva mutatta ki a pozitívat ezért megtartottam. Reggel újra ránéztem a tesztre és ezt láttam:

[link]

Szerintetek ez pozitív vagy negatív?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 31. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen negatív!

Ha tüneteid vannak és nem jön meg, tesztelj, de erre az eredményre ne adj szerintem. Látom, hogy miért kérdezed, de az nem korrekt eredmény, nem ilyennek kell lennie.

2013. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Negatív. Ez csak a csík helye.
2013. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat :) majd 10 nap múlva újrapróbálkozom, ha nem jön meg, és reménykedem :)
2013. okt. 31. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Negatív, a csík helye látszik.
2013. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negatív :(
2013. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de ez negatív sajnos. Természetesen ettől még lehet, hogy baba van a dologban. Tesztelj egy hét múlva.
2013. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen mindenkinek. Írok amint újra teszteltem.
2013. okt. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!