Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok ovu után a 8....

Ma vagyok ovu után a 8. napon, leesett a hőm, erős folyásom van + még megfázás, orrfolyás is gyötör. Lehet ez a beágyazódás tünete?

Figyelt kérdés
Mikor van egyáltalán a beágyazódás? és meddig tart?
2009. nov. 16. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de ez inkább az influenza tünete...sokan sok mindent próbálnak terhes tünetnek bemagyarázni, de azért egy orrfolyást ne higgyünk már beágyazódási tünetnek! Amúgy az ovuláció után 8-9 nappal van a beágyazódás.
2009. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van.. de sok helyen olvastam hogy a terhesség első tünete megfázás jellegű. nekem is volt már egy babám, de nem tudtam kihordani és akkor is beteg voltam mielőtt még tudtam volna hogy terhes vagyok..
2009. nov. 16. 09:57
 3/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem nincs összefüggés, legalábbis magamnál nem tapasztaltam ilyet, és mástól sem hallottam még ilyet. Szerintem csak véletlen, hogy pont mindkét esetben náthás voltál mellé. És elvileg a hőnek sem szabadna leesni baba esetén...
2009. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

[link]


Az orrfolyás a megfázás tünete. Ha babás vagy, a babának nem lesz tőle baja.

2009. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tévedés, mert igenis lehet összefüggés.

Ugyanis a terhesség vérbőséget okoz mindenhol!

Amikor én legelőször terhes voltam, megfázásos tüneteim voltak. Hőemelkedés 37,3.

Plusz náthás voltam és kapart a torkom. Akkor még fogalmam nem volt a hőről sem.

Ugyhogy megijedtem, de mivel babacsinálásban voltunk,nem mertem bevenni semmi gyógyszert, vettem midnenféle homeopátiás cuccot,majd pár napra rá pozit teszteltem!!!

2009. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam!Állandóan köhögtem, azt hittem elveszítem emiatt a picit. A hányást is amegfázással hoztam összefüggésbe
2009. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és mindezt még az előtt éreztétek, hogy tudtátok volna a babát? Nekem egy hetem van még.. de akit ismerek, mindenki megfázott..
2009. nov. 16. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mik az egyéb tünetek, a leesett hő alapból arra utal, hogy nincs terhesség. Általában
2009. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is leesett a hő tegnap, akkor voltam pont a 7.dpo-n, viszont ma visszament. Ez lehet a beágyazódás környéke. Persze,hogy amíg nem telik le a 14 nap, addig bármi lehet... És nincs összefüggés...


(Igen,én amikor éreztem a torkom, meg az orrom, akkor még nem tudtam biztosra,hogy sikerült-e,mert kb a luteális fázisom felénél lehettem.De el is múlt aztán minden. Tuti,hogy a terhesség okozta, azóta én is sok helyen olvastam ilyesmit)

2009. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm azért a segítséget. Egy hét múlva kiderül minden. 23. napon vagyok, mindig 32 napra jön meg..
2009. nov. 16. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!