Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt esetén abbahagyj...

Pozitív teszt esetén abbahagyjam az E vitamin szedését?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én napi kettőt szedek a 100asból. Nekem a nőgyi írta fel, én előtte nem szedtem. C vitamint kell kevesebbet szedni, ha jól tudom.
2013. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam,hogy azonnal abba kell hagyni,mert szívbetegséget okozhat a babánál!
2013. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor kell abbahagyni? A pozitív tesztnél elég?
2013. nov. 6. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Már a legelején,tehát ha a baba megfogan,már nem használ neki az E vitamin!

Én akkor tudtam meg,mikor 5-6 hetes lehettem,minden rendben,de inkább szedj sima terhes vitamint,mert abban mindenből annyi van,amennyi kell!

Boldog babavárást!

22hkm

2013. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor leállok vele, már pé-n túlvagyok.
2013. nov. 7. 07:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kaális lombikos, és nekem a doki írta fel. Szerintem nem kockaztatnanak, ha szivbetegseget okozna. Előző terhessegem 20. Hetig tudtam gordani, es nem voltak szivbetegek a babak. Es szedtem e vitamint. A leggyengebbet, 100 mgot, ketszer egy nap. Egyeztess orvosoddal, az a biztos! :) boldog babavarast!
2013. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Többek között ezt találtam:

[link]

2013. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


kettes vagyok,hirtelen most ezt találtam,nem tudom,hogy én akkoriban ezt olvastam-e,de kb ez is azt írja amire én emlékszem,bár a végén olvasom,hogy ezek még friss adatok,nem bizonyítottak,de valószíínűek.

Én pharmaton matruelle terhes vitamint szedek és abban 15 mg e vitamin van,szerintem ennél több nem kell ebből.Ez amúgy zsírban oldódó vitamin,nem ürül ki a vizelettel,ha túl adagolod és ezért sem kell sokáig és sokat szedni.

2013. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát igen! Tudjátok Lányok, az internet a barátunk. :) Annyiféle dolgot találsz, ahányat akarsz. :D Szerintem a legbiztosabb, ha a dokira hallgatunk. Ha meg szed valaki magzatvitamint, abban elegendő mennyiségű vitamin van mindenből. Annyit kell megnézni, hogy valami van-e benne, amit kifejezetten nem szedhetsz. Pl nekem nem szabad jódot, és így csak két félét szedhetek a piacon létező babavitaminokból. Mellé max magnézium kell. Mire írták amúgy fel neked az e-vitamint, kedves kérdező?

2013. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!