Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, elmondanátok a...

Lombikosok, elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Ez az előző kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek az ovitrelle lehetett?Van még esélyem,vagy készítsem magam h nem sikerül? Et+10.naptól negatívak a tesztjeim.Ma et+11.napon vagyok.Tegnap óta megszünt a mellfájásom és azt érzem mindjárt megjön.Ilyen szurkálásokat érzek.

Van még vajon esélyem? :(



#fvtgz8u9jio
2013. nov. 12. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
a tüneteid épp ugy lehetnek pre mens tünetek mint korai terhességi tünetek is. Mint tudjuk a legtöbb nőnél ezek megegyeznek és amikor sikerül a baba akkor is ugyanazok a tünetek annak mint menzesz elött csak aztán nem jön meg nekik. Mindneképp van rá remény. nem ártana egy HCG vérvétel és akkor rögötn kiderlne sikerült-e.
2013. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megjött és voltam a dokinál.Elindult a terhességem csak sajnos megszakadt. :(((
2013. nov. 15. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnálom. Sajnos sokszor van lombiknál ilyen:(
2013. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
énis nagyon sajnálom,de az vigasztal,h tudom h van esély,mert most elindult vmi.
2013. nov. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!