Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kellene már mutatni a...

Ki kellene már mutatni a tesztnek ha a hónap első és második napján lévő együttlétből baba fogant volna?

Figyelt kérdés

Menstruációmnak vasárnap vagy hétfőn (nem) kellene megjönnie.

Csináltam egy vaterás tesztet, de negatív lett ma reggeliből. :(

Van még remény?


2013. nov. 14. 08:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül mutat biztos eredményt, még cska csütörtök van! Hol van még a hétfő! :) Persze, hogy van remény, ne tesztelj keddig! :) Légy erős! (mondja valaki, aki ugyanígy tesztelt mint te :) tudom, milyen türelmetlennek lenni :))
2013. nov. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, ugyanilyen cipőben járok, vasárnap leszek a 29. napon, mai tesztem full negatív :(elvileg van remény, persze. Az a baj, hogy én már hányingert meg mindent érzek, de tudom, hogy csak bebeszélem.
2013. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Nekem múlt hét óta mindjárt megjön érzésem van, meg nagyon kótyagos a fejem. Tegnap 37 volt a hőm, de mivel nem mindig mérem nem számít. Arra már rájöttem az agyunk sokmindenre képes... Kedves második hozzászóló: szurkolok!
2013. nov. 14. 09:28
 4/73 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja hányinger, haspufi, meg terhes érzés, nem tudom elmondani. Voltam már többször terhes, most a kistesóra várunk :(
2013. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
Mi is kistesót szeretnénk. Mikor nem kellene megjönnie?
2013. nov. 14. 09:33
 6/73 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, könnyű mondani, de türelem! :)

Nekem a nemvárt után 6 nappal is csak félig-meddig lett pozitív. (Párom szerint másfél csíkos, amiből az egy csík a kontroll volt. :D ) Rá 3 napra erős pozitív. Most meg itt szuszog mellettem a 8 hetes csöppségem.

2013. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Igen, nem könnyű türelmesnek lenni... :) Az első tesztem anno az együttlét után 23 nappal lett időn túl, de egyértelműen pozitív.
2013. nov. 14. 09:41
 8/73 anonim ***** válasza:
Írnál, hogy mi van veled? Tudod, én is vasárnapra vagy hétfőre várom kb, és ma is negatív :( enyhén tojásfehérjés folyásom van, néha tompán szúr a petefészkem, és érzem a méhem. Barnázás nincs.
2013. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:
Még nem tudok biztosat, már többször volt hőemelkedésem, ma reggel is 37,2. Tejszerű folyásom volt tegnap, nagyon vizes volt, csak fehér. Sosem tapasztaltam még ilyet. Melleim duzzadtak, néha szurkál alul, kb ennyi. Holnap reggel tesztelek egyet, aztán majd látjuk. Drukkolok neked is! :)
2013. nov. 16. 17:42
 10/73 anonim ***** válasza:
Mizu? Nekem nem jött meg, teszt negatív. Holnap megint tesztelek...
2013. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!