Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napig (középső 10 napon)...

10 napig (középső 10 napon) csináltam ovu tesztet, naponta 2x, folyamatosan csak negatív lett. Valaki azt írta korábban, hogy csak pár órát mutat pozitívat, lehet, hogy nem kaptam el a pillanatot, de itt sokatoknak 2 napig is az?!

Figyelt kérdés
Akkor most hogy is van ez? Nem volt pé-m ebben a hónapban? Ma egyébként meg is jött, időre. Nagyon el vagyok keseredve. Minden nap szerettük egymást és mégsem lett baba már megint :( Orvosnál voltunk, szervi baj nincs, csak "nem akad be".
2009. nov. 19. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonokat is néztek? Mert az ovuteszt is az LH-tól lesz pozitív. Én mondjuk ilyet még nem hallottam, hogy csak néhány óra lenne, nekem pl. 2 nap , de már bármit el tudok képzelni. Inkább a petesejt élettartamára gondolhatott, aki ezt írta, ami 12 óra. Szóval, könnyen lehet, hogy most nem volt pé-d. Sajnálom.
2009. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megint én.

Hány naposak a ciklusaid?

2009. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az LH hormon szint csúcsa valóban csak 2-3 óra!!!

Ha szerencsésebb vagy akkor azért pozitív 2 napig is mert az LH szint emelkedését és csökkenését is sikerült elkapnod!

Egyébként hiába 2 napig pozitív abból CSAK az egyik napon lehet igazán erős,vastag az a csík!

Tedd egymás mellé a két tesztedet é látni fogod.

Mindíg a legerősebb csítól számoljuk a luteális fázist vagyis innentől számolva 14 nap múlva menstruálsz!

2009. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen az egyik napon erősebb, de nem csak 3 órán keresztül.
2009. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 28 naposak. VOltam már terhes most nyáron, de sajnos 6 hetesen elvetéltem. Ugye a következő hónapban azért lesz peteérésem? Vagy két egymást követő hnapban is elmaradhat?
2009. nov. 19. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nincs szabály. De egészséges vagy, most biztos lesz.
2009. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az LH teszt csak akkor számít pozitívnak, ha a második csík ugyanolyan erős, vagy erősebb, mint a kontrollocsík. És igen, valóban csak a nap bizonyos időszakában lehet ezt "elkapni". Ettől függetlenül, ha ovu idő környékén tesztelgetsz, és a második csík erősödik, majd halványodik, akkor a legerősebb csík napján jó eséllyel ovu volt, csak pont nem azokban az órákban teszteltél. :) Szóval ne keseredj el! Az, hogy nem sikerült most a baba, nem jelenti azt automatikusan, hogy nem volt peteérésed! Mielőbbi babásodást!

2009. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. nov. 25. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!