Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném rövidre fogni a...

Szeretném rövidre fogni a kérdésemet, Gondolom nagyoooooon-nagyooon sokan vagytok itt anyukák. Kinek mikor és mi volt az első terhességi jele? Tesztet csak az elmaradt mensi után csináljak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Első babámnál szúrt alul a hasam, mintha vakbélgyulladásom lenne (bár nem volt még, de majdnem mentem az orvoshoz a gyanúmmal) ez még az elmaradt mensi előtt volt, plusz nagyon fájt, égett a mellem, de nem akart megjönni. A másodiknál semmi tünetem nem volt, csak tudtam, hogy mikor volt peteérésem, mert azt figyeltük, és rá két héttel nem jött meg, és pozitív volt a teszt.
2013. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, Hát Nekem volt sajnos missed ab, nem tervezett baba volt, de imádtunk amint megtudtuk februárban. Úgy vettem észre,hogy a melleimhez nem lehetett hozzáérni annyira érzékenyek voltak a szexet egyáltalán nem kívántam. Jelenleg 8.án múlt el a menszeszem...folyamatosan fáradt vagyok,és nem kívánom ismét a szexet,nagyon-nagyon szeretnénk ha sikerülne. Reménykedhetem?
2013. nov. 25. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességre utaló jelek a vérzésem kimaradása és az erősebb mellfeszülés, mellfájdalom, mellérzékenység voltak. Amikor már 3 napja késett, akkor csináltam tesztet, ami természetesen pozitív lett. Hányinger, émelygés csak a terhességem 7. hetétől kezdve voltak.
2013. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a mellfeszülés a kimaradt menszinél kezdődött?
2013. nov. 25. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem az első gyerkőcnél semmi tünetem nem volt, csak hogy nem jött meg. A másodiknál a melleim nagyon fájtak, nem is tudtam tőlük hason aludni, illetve felfordult a gyomrom a WC illatosítótól. És még annyi, hogy az elmaradt menstruációkor előtt szép volt a bőröm, sehol egy pattanás. Én a nemvárt utáni 3.napon csináltam tesztet, de a férjem már korábban észrevette, hogy babánk lesz!!!

20 hetes kismama

2013. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem PMS tünet volt mindig a mellfeszülés, ami a menzeszem megjövetele előtti 1-másfél hétben jelentkezett. És igazából fel sem figyeltem akkor rá, hogy ez akkor elmaradt, amikor terhes lettem és akkor jelentkezett, amikor már meg kellett volna jönnie és ez a mellfeszülés sokkal erősebb volt és korábban nem volt érzékeny a mellem, csak feszült, de akkor már érzékeny is volt piszkosul, mikor ugye terhes lettem.
2013. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és gratulálok :)
2013. nov. 25. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég koràn jelentkeztek bizonyos tünetek. Ovu utàn rögtön tompàn menszisen fàjdogàlt a hasam (persze tudom h ez mindenki szerint korai, de mégis fura volt) aztàn a mellbimbóim lettek érzékenyek érintésre, majd pàr napra rà úgy éreztem a melleimet mintha égnének ( ez volt kb ovu utàn 6-7 nappal).

Ovu utàni 9. napon du-i vizeletből iszonyat halvànyan, de pozit teszteltem.. :) a melleim azóta is érzékenyek. A héten megyek először dokihoz.

Azt màig nem értem h lett ilyen hamar pozi a 25ös tesztem, az ovu időpontja fix.

Drukkolok kedves kérdező!

2013. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok,és köszönöm :)
2013. nov. 25. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem most még frankó PMS-m is volt mensi előtt 1 héttel,el is könyveltem h kuka a hónap,erre nem jött meg és terhes vagyok...lehet hogy még keringett a petesejt valamerre akkor...szóval abszolut nem lehet erre adni.Igazi terhességi tünetek a 6.héttől jöhetnek,előtte bármi lehet bárminek a jele...mensi,terhesség,beágyazódás,akármi. Nekem ez a 4.terhesség,de nagyon konkrét dolog egyiknél se volt.
2013. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!