Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil, One Step HCG tesztek...

Xepil, One Step HCG tesztek ovulációs tesztként is működhetnek? Miért lett két csíkos?

Figyelt kérdés

18.-án volt vérzésem, nem olyan mint máskor volt, fura dolgokat érzek, ezért csináltam tegnap és ma is egy tesztet. Mind a kettőn halványan van második csík. Tegnap csináltam az One Step-et, azon mondjuk nagyon halvány. De a mai Xepilen már mikor beleártottam és elindult felfelé láttam kirajzolódni a tesztvonalat, majd halványan ott is maradt. Mivel most a ciklusom 9.-ik napján vagyok lehet az ovulációm miatt rajzolódott ki a vonal?

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. nov. 27. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha ez hcg teszt tehát terhességi akkor kizárt,akkor babás vagy,az ovulácios teszt teljesen mást "mér".terveztek babát?
2013. nov. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, babát szeretnénk. Második hónapja nem védekezünk.
2013. nov. 27. 07:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen volt a vérzés, milyen dolgokat érzel? HCG teszt akkor két csíkos, ha HCG van a szervezetedben, ami csak terhesen van. De lehet pozitív cisztától, és még pár dologtól is. Nem tudom mennyire halvány az a csík, itt sokan halvány csíknak nézik a száradási csíkot is. Tehát feltölthetnél a képet. :)
2013. nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Este felé jött meg, pár óráig jött rózsaszínes vér, aztán másnap estig semmi. Második este pici barnás vér, majd utána nap napközben semmi egy kis barnás pecsételésen kívül. Úgy érzem egyfolytában meg fog jönni, néha nyilalgat a hasam alja, illetve néha a mellembe is érzek fájdalmat.

Próbáltam fotózni, de ha vaku nélkül csinálom nagyon homályos, vakuval meg elhalványítja még a kontroll csíkot is. Szabad szemmel látszik, és rózsaszínes árnyalata van.

[link]

2013. nov. 27. 08:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negatív teszt. Ha bizonytalan vagy tesztelj 3-4 nap múlva.
2013. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a teszt negatív. Vérzésed állaga alapján akár terhes is lehetsz. Tesztelj 2-3 nap múlva reggeli elsőből, akkor már biztosabbat kapsz.
2013. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kép alapján nekem is negatív, de élőben nem. Még korábban kértem időpontot orvoshoz, pénteken megyek, ha van valami majd úgyis látja.
2013. nov. 27. 09:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha pozitív lenne, itt a képen is látszódna, mert leordìtana róla. Reméljük, hogy ebben a hónapban sikerül a baba. Drukkolok!
2013. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, a kérdésem nem volt megfelelő. Halvány pozitívra gondoltam. Amúgy lefotóztam másik háttérrel is, talán ezen picit látszik.

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

[link]

2013. nov. 27. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Az X epil ilyent sajnos mindig csinál.Valószinűleg az ovu miatt van,engem sokszor becsapott.Ezek a tesztek müködhetnek keresztbe is- hcg vagy ovulációs teszt,ha megnézed az ebayt így is hirdetik!
2013. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!