Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg ma vagy holnap kéne...

Elvileg ma vagy holnap kéne meg jönnie a hőm 37.2 szombat óta, de ma negatívat teszteltem lehet baba? A melleim feszülnek 1 hete kb és múlthét vasárnap nagyon be görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Pontosan igy voltam mult honapban.1 hétig fent volt a höm 37-37,3 nemvàrt napjàn teszteltem én is negativat és màsnap sajnos meg is jött:(

Azért remélem neked sikerült,ha késöbb fogant még nemkell hogy kimutassa a teszt.Drukkokok!:)

2013. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elvileg mikor el múlt egyből együtt voltunk 2 nap meg után kettő 13 volt az utolsó hát nem tudom reménykedek hátha
2013. nov. 28. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is.Nekem kb 3 napja kellett volna megjönnie,de semmi.A hőm fent van,tesztek negatívak.
2013. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teszteltél azota?nekem negativ a teszt es 3napja kesik
2013. dec. 2. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökön teszteltem utoljára,azóta nem.Holnap csinálok egyet,és az eredménytől függetlenül,elmegyek nőgyógyászhoz,mert holnap töltöm elvileg a 6. hetet,és már volt 2 vetélésem,nem akarok kockáztatni.
2013. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!