Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy ilyen későn...

Létezik, hogy ilyen későn lettem terhes?

Figyelt kérdés
A párommal olyan 8-9 hónapja "védekezünk" megszakítással, eddig minden simán ment, bár ha baba lenne, annak is örülnénk. Nov. 21-én (is) együtt voltunk, azt mondta, nem biztos benne, hogy most sikerült mindent jól csinálni. Az utolsó menzeszem okt. 31-én jött meg, és nov. 6-ig tartott, szokatlanul hosszú volt, de amúgy semmi különös. Nem különösebben foglalkoztatott a múltkori "baki", mert úgy gondoltam, már rég túl vagyunk a középidőn, csakhogy nem igazán tapasztalom, hogy meg akarna jönni. Általában 30 naposak a ciklusaim, de volt már, hogy 32-33 napra jött meg, tehát aktuális lenne. Egyéb tünet nincs. Lehetséges lenne, hogy ilyen későn megfogant egy baba? Tesztelni szerintem még nincs értelme, 12 nap telt csak el az ominózus eset óta, elméletileg érdekelne, hogy összejöhetett-e.

2013. dec. 3. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Össze bizony.
2013. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nálam a menszesz első napja után 26 nappal voltunk együtt és összejött a baba, aki azóta már 3.5 éves
2013. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hm, akkor lehet hiba volt az a fene nagy nyugalom :) Olyan soknak tűnik a ciklus 22. napja, nem tudom, hogy lehetne, de ezek szerint előfordulhat.
2013. dec. 3. 23:38
 4/24 A kérdező kommentje:
Tesztelni mikor van értelme szerintetek? Ebben az esetben gondolom nem érvényes az elmaradt menzesz első napja...
2013. dec. 3. 23:40
 5/24 málna_ ***** válasza:
2 nap mulva mar tesztelhetsz. Nekem egyebkent mar a 10. napon mutatott nagyon-nagyon halvany pozitivat a teszt. Szoval hajra :)
2013. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor holnap veszek is tesztet. Hát, kíváncsi leszek, ez a gyerek nagyon jönni akar, ha 22. napon is összejött :)
2013. dec. 4. 00:06
 7/24 anonim ***** válasza:

Beirtam ide az adataid 33 napos ciklussal (mert irtad, hogy neha az), es ezt dobta a gep: [link]


Nagyon kivancsi vagyok. :)

2013. dec. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Létezik bizony. Egyébként a 22.-ik nap még nincs olyan későn. Nekem a 28.-ik napon sikerült 30 napos ciklus mellett, szóval... :) A tesztel még egy hetet nyugodtan várhatsz, bár valakiknek elég korán kimutatja. Sok sikert! :)
2013. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, eszerint simán lehettem még termékeny. Mondjuk most már biztos, hogy az voltam épp, ha megjön, akkor azért, mert visszaszámolva kijön, ha nem, akkor meg azért :D Vettem tesztet, holnap reggel lövök egyet, az már 14 nappal utána lesz.
2013. dec. 4. 11:46
 10/24 anonim ***** válasza:
Nagyon kiváncsi vagyok....:)
2013. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!