Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Januárban?

Ki nem várja Januárban?

Figyelt kérdés
Tudjátok... új hónap, új remények.

2013. dec. 5. 13:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom januárban.
2013. dec. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Én sem várom januárban (sem), de már 9ik hónapja nem várom és mégis mindig jön.... :(
2013. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Én még decemberben sem várom :) De ha karácsonykor megint megjönne jövök ehhez a kérdéshez :)"Sz"
2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Én sem várom januárban, de még előbb decemberben sem. :-)

Majd jövök ide, ha megjön dec-ben.

3-as, neked is karácsonykor esedékes a mensi? Nekem is. Hát az biztos, hogy a legszebb ajándék lenne nekünk egy pozitív teszt a fa alá, ugye?

2013. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

sziasztok:)nekem is fájdalmas hónap volt már megint :( de új év,új remények és együtt szurkolunk egymásnak :) kitartást mindenkinek :)

G

2013. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
4-es bizony szép ajándék lenne :) Legközelebb pont szentestén (nem) kellene megjönnie, ennél nagyobb meglepetés nem is érhetne. Ha mégsem sikerül, akkor majd szaloncukorba és halászlébe fojtom a bánatom :) Januártól pedig irány a doki... "Sz"
2013. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 HorváthNikoletta ***** válasza:
sziasztok nekem most lenne 7én peteérésem de sajnos nem tudok együtt lenni a párommal majd csak 20a után ugy hogy énse várom január 17 re.
2013. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Estrella84 ***** válasza:

sziasztok! én sem várom decemberre, pontosan Karácsonyra .

6-os nagyon szép ajándék lenne mindannyiunknak :) , a legszebb ! kitartást mindenkinek és irjatok majd.

2013. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
2-es, én is hasonló cipőben járok...
2013. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem megjött, most fog elmúlni... De tartsuk egymásban a lelket, senki ne törjön meg! A remény tovább él és bármikor jöhet a csoda ;)
2013. dec. 7. 11:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!